Сім'я

Звичка, яка допомагає чоловікові зменшити запалення суглобів і біль

Я є прихильником офіційної медицини, завжди намагаюся здати аналізи і проконсультуватися з лікарем. Останнім часом, для економії грошей, я спочатку здаю всі аналізи, а вже потім йду лікаря. Я вже давно розробила для себе список необхідних для здачі аналізів.

Не хочеться платити за первинну консультацію з фахівцем. Навіть рентген стала робити спочатку, а потім – на прийом до лікаря. Крім цього, значно скорочується час, коли можна потрапити на прийом до потрібного фахівця, можна менше відпрошуватися з роботи.

За три роки такої практики тільки один раз мені довелося здати додатково призначені лікарем аналізи.Так само стали надходити за моєю порадою рідні та близькі, колеги.Але і це не все.

Є деякі захворювання, де народна медицина справляється не гірше. По кожному приводу не хочеться бігти до лікаря і ковтати таблетки призначені. Постійна робота за комп’ютером до доброго не приводить.

Суглоби правої руки іноді так болять, що і ложку-вилку не візьмеш у руки. Постійне введення куркуми в мій раціон, звичайно, допомагає, але цього мало.Я стала робити собі імбирні ванночки – опускаю болючий суглоб у теплу воду з імбиром на 20 хвилин ввечері кожен день.

Тепла солона вода з імбиром допомагає полегшити біль при артриті. Для цього я нарізаю кілька шматочків імбиру і заливаю його киплячою водою на двадцять-тридцять хвилин.Деяким людям допомагають теплі процедури, деяким – холодні.

Мій чоловік, наприклад, прикладає до хворого суглоба пляшку з водою, попередньо охолодивши її.На столі у мене також стала стояти 1,5 літрова пляшка з простою водою, яку я випиваю протягом дня. Дуже зручно – проста вода також допомагає зменшити біль у суглобах, виводить солі з організму.

Чоловік куркуму не дуже любить, хоча я іноді додаю її відразу при приготуванні обіду. Але я вже три роки заморожую дуже багато вишні і роблю вишневі компоти з великою кількістю вишеньок. Ви, ймовірно, знаєте, що вишня також вважається одним з кращих домашніх засобів від болю в суглобах.

Вишня, кисла або солодка, також неймовірно корисна для боротьби з подагрою, оскільки продукт володіє багатими антиоксидантними властивостями. Вишня містить антоціани, які можуть допомогти зменшити запалення суглобів і зменшити біль. Звичка з’їдати по 15-20 вишеньок в день допомагає чоловікові зменшити чутливість суглобів, біль і запалення.

Буде краще, якщо Ви будете їсти свіжу вишню, в крайньому випадку, заморожену, але Ви можете подумати і про консервованої вишні домашнього приготування, якщо не можете зараз знайти її на ринку. Спасибі, що дочитали. Якщо сподобалася стаття, підписатися на мій канал.
І підтримайте мене своїми лайками.

Related posts

Leave a Comment