Сім'я

ЗНАЙОМА ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЗА ЧОЛОВІКА ДЕ КЕРУВАЛА СВЕКРУХА. ІСТОРІЯ ІЗ ЗВИЧАЙНОЇ СІМЕЙНОГО ЖИТТЯ. РОЗПОВІДАЮ.

Друзі доброго дня ! Сьогодні хочу розповісти історію з життя однієї моєї знайомої дуже довго я збиралася написати і нарешті я вирішила це зробити.Історія про звичайні сімейні відносини. Прочитайте думаю Вам буде цікаво! Отже почну розповідати спочатку, як зароджувалася їх сімейне життя! Знайомство майбутніх подружжя Михайло -це майбутній чоловік Ірини тієї самої моєї знайомої поспішав якось з роботи додому.

Проходячи через міський парк, він побачив дівчину з подругами, які дружно проводили час. Сміх їх луною розносився серед зелених дерев і відбивалося в очах, але сміх однієї з них особливо привернув увагу Михайла.Джерело яндекс картинки Михайло зупинився і задивився на одну з дівчат,подруги помітивши його увагу вказали на Ірину.

Тут він підійшов до неї і почав знайомитися. На Ірину як вона сама каже він справив гарне враження, дуже уважний і серйозний.Джерело Яндекс картинки Так і почався їхній роман Ірина вразила Михайла своєю відкритістю,щирістю веселою вдачею.

Вона дівчина справді дуже весела і життєрадісна. Так зароджувалися і їх відносини які пізніше перейшли в сімейні.На самому справі я теж слухала Ірину з особливим інтересом коли вона розповідала всю свою історію знайомства , адже пригадайте з ким не траплялися такі запам’ятовуються перші романтичні побачення,закоханість? це так незабутньо і чудово що здається щасливішою тебе у Світі немає нікого.

Тому мені й захотілося викласти красиво і докладно для Вас цю історію описуючи всі моменти починаючи від знайомства до шлюбу і розлучення. Джерело яндекс картинки Міша в силу своїх можливостей намагався доглядати за Іриною і дарувати їй дорогі подарунки,а Ірині було дуже приємно залицяння Михайла він був страше її на п’ять років і вже в якійсь мірі відбувся володів спокійним поступливим характером.Знайомство з батьками Михайла Але ось настав той час -знайомство з батьками хлопця.

Дівчина довго готувалася до цієї зустрічі і дуже хвилювалася,але як виявилося-даремно.Мати Михайла була красивою, доглянутою і впевненою в собі. Батько ж був схожий характером зі своїм сином.

Тут мама Михайла в перший же вечір дізналася про дівчину ставлячи їй запитання часом і незручні; хто батьки, де працюють, який у неї дохід і є квартира? Знайоме таке? Але Ірину це не збентежило, вона думала мовляв мати за сина хвилюється. І в той же день проводжаючи дівчину додому Михайло зізнався їй у коханні і зробив пропозицію руки і серця. Ірина дуже зраділа і відповіла згодою.

Весілля Михайла і Ірини А далі було весілля,організацією якої зайнялася свекруха розпланувавши все від і до; прикраса, гості, і навіть букет нареченої вона вибрала сама.Уявляєте ? Ірина повністю поклалася на свекруху й її витончений смак, а потім почалася сімейне життя якщо це можна так назвати! Сімейне життя супруговСвекровь почала різко змінюватися вічний контроль з її боку,дзвінки синові кілька разів в день по півгодини,підказки невістки як повинна будується сім’я, на які принципи і цінності вона повинна спиратися, вообщем початку перевиховувати.Вона могла заявиться серед білого дня до них додому і навіть гуляти по квартирі в білих шкарпетках щоб перевірити чистоту підлоги і навіть говорила невістці про результати своїх перевірок, по іншому кажучи лиж би зачепитися за що-то!Ірина довго терпіла але якось підійшла з питанням до чоловіка: Міша звідки у твоєї мами ключі від нашої квартири? Я зробив дублікат і віддав мамі , а то мама каже вона права і будь ласка слухай її.

Свекруха була повноцінним членом сім’ї, але занадто настирливою і складалося враження, що Ірина вийшла заміж не тільки за Михайла але й за свекруху. Так Ірині з кожним разом доводилося важче уживатися в такій сім’ї. Останньою краплею в морі претензій став наказ свекрухи народжувати дитину : народжуй Ірина тобі пора ти вже стара зрозумій.

Куди пора в 22 роки думала Іра?, а Валентина Петрівна( свекруха) продовжувала – продамо квартиру купимо одну велику я буду за онуком дивитися, а ти можеш відразу на роботу вийти і якщо не народиш онука найближчим часом то Михайликові підшукаю іншу дружину яка народить мені онука.Але Ірина виявилася сильнішою не знайшовши підтримку у чоловіка вона подала на розлучення чому досі дуже рада. А свекруху з чоловіком щиро не розуміли чому Ірина так вчинила.

Свекруха звикла що все їй без заговорочно підпорядковуються але вона не врахувала про те,що її невістка володіє великою силою волі, а Михайло просто напросто виявився матусиним синочком не смеющим зробити зайвий крок без підказки матері.І тільки батько чоловіка прошепотів; ти все правильно зробила донька біжи поки не пізно.Ось така ось цікава історія про те як важко довелося жити Ірині під наглядом свекрухи, а ще болючіше не відчувати підтримку з боку чоловіка і бачити як він повністю погоджується з нею у всьому.

І таке зустрічається дуже часто в житті. Перевиховати не перевиховаєш якщо людина народжена вже таким та й навіщо? Цілком свідомий і вірний крок з боку Ірини я вважаю.Друзі, а що Ви думаєте з цього приводу напишіть в коментарях.

Як можна було вчинити інакше Ірині щоб зберегти шлюб? Підписуйтесь і не забувайте ставити палець вгору . Всім дякую за увагу.Всі мої статті можна подивитися тут.

Related posts

Leave a Comment