Сім'я

Живемо з чоловіком у різних кімнатах і не розмовляємо один з одним. Розповідаю чому, і чим все закінчилося

Буває, трапляється таке, що починаєш втомлюватися від людини. Не важливо, наскільки сильно ти його любиш. Всі його звички і звички починають дратувати і тобі хочеться просто побути одній.

Відпочити, так сказати. Можливо, я егоїстка, ну вже вибачте, я так влаштована. Після певних подій ми з чоловіком жили в різних кімнатах.

А до чого все це призвело я розповім далі.З чоловіком ми живемо вже 6 років. Спочатку мені здавалося, що я знайшла для себе просто ідеального людини і життя без нього буде сповнена розчарувань.

Так мені здавалося перші 3 роки шлюбу. Але далі щось змінилося.Я стала помічати, що мені чогось не вистачає.

То чи ласки, то уваги, хоча за фактом все як було, так і залишилося. З’явилася дратівлива реакція на його сюсюкания і підколи. Не знаю, що зі мною відбувається.

Але далі почалося зовсім незрозуміло що.Я не хотіла, щоб він приходив з роботи. Хотілося якомога довше побути одній.

В голові почали з’являтися думки запропонувати чоловікові зробити паузу, але я все не наважувалася. Мені було його шкода. Він крутився навколо мене, намагався догодити, орав цілодобово заради нашого блага, а я така погана всіляко його ігнорую і намагаюся перебувати в його компанії як можна менше.

Через певний час я зважилася.Я висловила чоловікові все, що було в мене на душі і запропонувала паузу. Це було ударом для нього.

Чоловік просив не чинити так радикально. Я розуміла, що люблю його, але я так втомилася. Хотілося чогось нового і свіжого.

У результаті ми прийшли до компромісу. Ми стали спати в різних кімнатах. Скоротили спілкування до мінімуму.

Було відчуття, що ми просто служителі в комуналці. Мені це допомогло. Я стала відчувати себе вільно.

Все виглядало приблизно, як відносини без зобов’язань. Це було чарівно. До пори До часу.

Я стала розуміти, що скучаю за чоловіком. А ще мене обурив той факт, що він навіть не намагався до мене підлізти, щось зробити чи сказати. Просто відчужено проходив повз мене.

У мені змішалися почуття ненависті і любові. Терпіла я приблизно місяць і в підсумку пішла до нього на розмову. І знаєте, що сталося?Він запропонував розлучення.

Я просто в шоці була. Подякував мене, що я дала йому час розібратися в собі і зрозуміти, що йому від життя треба. Ось він і розібрався, е-травні.

З’їхав на цьому ж тижні.Ось так я поламала собі життя. В коментах можете писати що хочете, це все одно вже нічого не змінить.
ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ

Related posts

Leave a Comment