Жіночий розділ

Жінка вирішила не мати дітей. Зараз їй 91 рік. Пошкодувала вона

У одного мого знайомого є тітонька, якої 91 рік. Дітей у неї немає, але не тому що вона страждала безпліддям, або з дітьми щось сталося. Просто ця жінка ще в молодості прийняла рішення, що діти їй не потрібні.

Чоловік, який зараз давно помер, був згоден з цим рішенням. Вона вважала чомусь, що виношування дітей дуже погано позначається на здоров’ї жінки. А пологи – це взагалі ризик не тільки для здоров’я, але і для життя.

Якщо дітей немає, та допомоги у старості чекати нізвідки, то жінка дуже дбайливо ставилася до свого здоров’я. Завжди займалася спортом і правильно харчувалася. Навіть зараз 91 рік вона починає свій день з гімнастики.

Допомоги по господарству не потребує, містить квартиру в ідеальній чистоті.Тіло збереглося добре, а от з мозком почалися проблеми. Вона не дізнається майже нікого з рідних і знайомих.

Але найцікавіше, що племінника вона вважає своїм рідним сином. І навіть розповідає йому історію про те, як він народився, яким був маленьким. Правда, історії завжди з різними подробицями, які часто суперечать один одному.

Запитати її про те, пошкодувала вона про своє рішення не мати дітей, тепер неможливо. Але, напевно, пошкодувала, раз мозок зіграв з нею саме такий жарт, пошкодувала все-таки. Хоч і знайшла оригінальний вихід із ситуації.
Підписуйтесь на канал КультПрогулкаКомедия “Зберегти чоловіка”Фантастична повість “Завжди говори правду”

Related posts

Leave a Comment