Жіночий розділ

Зберегти щасливу сім’ю

Фото з публічного доступу мережі ИнтернетМы з чоловіком знайомі вже багато років, давно одружені і любимо один одного. Мені завжди здавалося, що у нас дружна і міцна сім’я. Спочатку ми були друзями, після наша дружба переросла в кохання.

На нашому життєвому шляху було багато складнощів, які ми змогли подолати разом. Познайомилися ми з Андрієм, коли мені було чотирнадцять років. Весілля зіграли через сім років після початку нашої дружби.

Весільне торжество було чудовим. Було дуже багато запрошених, багато приємних побажань, забавні конкурси, тоді ми були на сьомому небі від щастя. Через сім місяців я дізналася, що у чоловіка з’явилася інша жінка.

Тоді у мене грунт пішла з-під ніг. Всередині була величезна діра, біль був нестерпним. Після цього я не могла жити нормально.

Я перестала їсти, перестала спати, весь час нервувала. Я перебувала в депресії. Швидше за все, мене зрозуміють ті люди, які пережили зраду самого рідного і близького людини.

Фото з публічного доступу мережі ИнтернетВ нашій родині почалися постійні сварки. Андрій то кидав мене, потім знову приходив миритися. Багато хто з вас, швидше за все, вважають, що необхідно було відразу попрощатися з ним і жити далі своїм життям.

От тільки я шалено любила свого чоловіка, тому не могла розпрощатися з ним назавжди. Я молила Всевишнього, щоб він послав нам дитину. Нехай у мене залишався б малюк від Андрія, раз не він сам.

І мої молитви були почуті, через деякий час я дізналася про вагітність. Тим не менш, мій чоловік і не думав зупинятись в своїх пригоди на бік, я сильно переживала. На розлучення я не погоджувалася, однак ми роз’їхалися і не жили разом.

Я прийняла рішення зосередитися на малюка і подарувати всю свою любов йому. Через деякий час на світ з’явився наш малюк. Андрій зустрів нас на виписці, а далі повернувся назад до своєї коханки.

Тоді я вирішила, раз у нас нічого не вийшло, то нехай повертається до своєї коханки і знайде своє щастя з нею. Я дала згоду на розлучення, навіть більше, я сама поїхала і подала заяву. Сталося диво, дружина ніби підмінили.

Усвідомивши, що він може втратити нас із сином, Андрій почав намагатися повернути нас. Тоді я нічого не хотіла. Коли сину виповнився рік, ми все-таки помирилися.

Я впевнена в тому, що Андрій більше не зустрічається з іншою жінкою. Андрій шалено вдячний мені, що я змогла пробачити його, і дозволила повернутися.Фото з публічного доступу мережі ИнтернетЯ насправді пробачила чоловіка.

Прийняла рішення викреслити з пам’яті все, що сталося. Почати з чистого аркуша. Зараз нашому синочкові вже шість.

Андрій дуже цінує і дорожить нами. Про інших жінок навіть не думає. Мій чоловік завжди піклується про нас, оберігає родину.

І коли я дивлюся на своїх хлопчиків, то розумію, що зробила правильний вибір у свій час. Я дуже рада і вдячна долі, що змогла зберегти наш шлюб, нашу сім’ю. Наша любов змогла подолати перешкоду у вигляді коханки, і на даний момент ми дійсно повноцінна і щаслива сім’я.
Я вважаю, що я змогла здобути перемогу в цій битві.Підписуйтесь на канал і ставте лайк!Читайте також:Досвід життя з альфонсомСемейный розлад, в який складно повірити

Related posts

Leave a Comment