Жіночий розділ

Якщо ти самотній, то значить нещасливий? А в шлюбі хіба по-іншому? На мій погляд, щастя не залежить від наявності другої половини

Якщо у тебе є котик, то ти вже не одинокЕсли вам 30 або 40, а ви досі не одружені, то дуже часто можете чути закиди людей про те, що вам пора би вже було давно обзавестися сім’єю. Ну а раз ви цього не зробили, то з вами найімовірніше щось не так. Інші співчувають, тому що вважають вас глибоко нещасними.

Дають поради, де і як краще познайомитися. Ну або якщо вони фаталісти, то говорять щось на кшталт “всьому свій час, ваша доля вас обов’язково знайде”.А от якщо ти не будучи в шлюбі, боргом і щасливий, а сам даєш якісь поради, щодо відносин, то тут тебе обов’язково поллють брудом і скажуть, що ти не маєш права цього робити.

“Ти нічого не розумієш в цих відносинах, раз у самого немає родини!”З усіма цими людьми я категорично не згодна. По-перше, хто сказав, що якщо люди в шлюбі, то вони апріорі щасливі? Це ні так. Тому що навіть самі пристрасні стосунки, зрештою, сходять на більш спокійні, тому що пристрасті в кінцевому підсумку затихають.

Кажуть, що “любов живе три роки”. Я з цієї фрази теж не згодна. От якщо сказати, що “пристрасть живе три роки”, тоді інша справа.

Так і тут теж можна посперечатися. Адже любов – це не просто ліжко, а це взаємоповага, прагнення проводити з людиною більше вільного часу, ділитися з ним “і горем, і радістю”, бути підтримкою і опорою один для одного. І такі почуття тривають роками, якщо вам попався дійсно “ваша людина”, яка вас розуміє без слів, який з вами на одній хвилі.

Ну а те, що пристрасть трохи згасне, то це теж буде не проблема, тому що можна буде разом посидіти і подумати, як цю саму пристрасть знову розпалити.Загалом, я хочу зробити висновок про те, що в будь-яких стосунках, в будь-якій сім’ї є купа проблем, і багато людей можуть відчувати себе нещасними, зовсім не будучи самотніми. Так що в цьому випадку наявність другої половини ніяк не впливає на твоє сприйняття світу і відчуття себе щасливим (або навпаки, засмученим).

Найголовніше в цьому питанні, як ти будеш з цими проблемами боротися і вирішувати їх.І самої головний висновок: не варто взагалі розглядати себе ніколи через призму відносин. Щастя – це внутрішній стан, від зовнішніх факторів ніяк не залежить.
Коли ви будете в гармонії з собою, тоді вам стане легше і будувати відносини.

Related posts

Leave a Comment