Відносини

Які пари можуть не пережити самоизолицию? Все так просто в любові, і що може піти не так.

Перед тим, як ви прочитаєте цю статтю, мені варто уточнити, що метою її написання та публікації НЕ є образа кого б то не було. З неї ви зможете дізнатися, чому зараз варто звернути на ваше ставлення особливу увагу. Не більш.

_____________________________________________________________________Час самоизолиции – це важкий час для людей, які ведуть активний спосіб життя. Набагато легше перенести ситуацію людям-домосідів. Але якщо ти закоханий, любиш, то ми з тобою по одну сторону барикад від проблеми: «Як зберегти свою любов в самоизолиции?» Сподіваюся, у вас теж тепло:) Фото взято з вільного джерела.

💁♀️ Звичайно, багато хто зараз скажуть, що якщо ти любиш, то ніякі “карантини” не страшні. І я не буду з вами сперечатися. ❗Але❗Подивимося на ситуацію з наукової точки зору.

А ми візьмемо за основу психологію і біологію людини. Для початку визначимося з видами пар:Молоді пари (до трьох місяців) 👫Розвиваються (від трьох місяців до двох років) 💏Досвідчені (від двох років – до семи років)👩❤️👨Мудрі (від семи років – до..

..)👨👩👧👦Тепер розберемося з кожною з груп.

Знайдіть свій етап відносин та уважніше присматритесь до своїх відносин. ⬇️_____________________________________________________________________👫Перший період – це всім відоме “цукерково – букетний” час. Закоханість це не любов.

Але теж чудово. Фото взято з вільного джерела. Стадія, яку переживають Молоді пари👫Особливі ознаки:Метелики в животі🦋Цікаво, що відчуття метеликів в животі обумовлено виділенням гормону адреналіну, який зберігається в наднирниках, а вони в свою чергу при мисле або зустрічі з коханою людиною викидають певну дозу адреналіну, що і створює відчуття метеликів в животі.

Постійне відчуття щастя, ейфорії🐶Тут в силу вступають гормони допамін і серотонін. Але він них пізніше. Прискорене серцебиття, бажання торкатися людини, бажання фізичної близькості з ним❤️Що може піти не так:Коли поруч знаходиться коханий, серед низки інших процесів в організмі може відбуватися потужний викид дофаміну, гормону винагороди і задоволення.

Однак сплеск насолоди загрожує розплатою: організм швидко звикає до підвищеного рівня дофаміну, і знижується чутливість до природного вироблення гормону. З-за цього навіть при недовгої розлуки з коханим починаються муки «ломки». На перших етапах закоханим необхідний фізичний контакт, щоб встановити міцні відносини на психологічному рівні.

Як не крути, людина істота біо-соціальне. Основне наше завдання – розмноження. Тому фізичний контакт – самий близький нам спосіб вираження любові.

3. Якщо між парою був слабкий фізичний контакт, то вони рідко залишаються разом. Після довгої розлуки ейфорія гасне і людина дивиться на відносини з раціонально точки зору.

І тепер вони можу здатися йому не настільки казковими, як раніше. _____________________________________________________________________💏2. Прийняття.

Більше, ніж закоханість. Фото взято з вільного джерела. У цей період Розвиваються пари, переживши ейфорію (близько трьох місяців організм звикає до нового рівня дофаміну, і все стає як зазвичай), об’єктивно оцінили їх відносини, приймають важливе рішення – почати змінюватися заради іншого.

Цей період вважається найбільш складним: саме на цьому етапі відбувається робота. Особливі ознаки:Люди “притираються”, звикають🤷♀️🤦♂️Бачать справжню картину🙆♀️Стають вірними🙌Вже немає метеликів в животі, але з’являється довіра, відчуття тепла🧦Дуже багато сварок🤬 Ви втомлюється від відносин (і це нормально). Тому що любов – це не тільки секс і ейфорія.

Це робота над собою. 😏Секс. Ви починаєте сміятися в ліжку.

Або навіть розмовляти під час ПА. Ви більше не соромитесь, а пристрасть трохи притупилася. 😅Що може піти не так:Сексу буде хотітися сильніше.

Може з’явитися необґрунтовано ревнощі. (до стін або дивану😉) І все.Як раз таки на цьому етапі розлука дуже навіть корисна.

Саме тут вона не зруйнує, а посилить зв’язок у этношениях. Це про цей етап кажуть «Любов на відстані – сильніше». 😙🛤️☺️Так.

Так і є. Коли закохані довго знаходяться разом їх починає нудити один від одного. Важче стає любити.

І з цього можуть бути такі думки:«Нам пора розлучитися», «Він/вона мене не любить». Але варто їм розійтися по домівках і самоізолюватися, як вони швидко розуміють, що не можуть один без одного. Розуміння – запорука успіху в усьому.

Щоб все йшло так:Дзвоніть половинці, пишіть good morning and good night (увага-один з мов кохання) ☎️Виявляйте зацікавленість до її/його занять. Підтримайте один одного в цьому. 🎶📘Робіть сюрпризки.

Передавайте їжу. 🎁🥞Кажете, що любите. Іноді цього так не вистачає.

❤️Дякуй. Одне маленьке спасибі варто посмішки на весь день..

🙏_____________________________________________________________________👩❤️👨3. Звикання. Тепер любов.

Фото взято з вільного джерела. Для досвідчених пар розлука може стати останнім етапом у відносинах. Але ж ці хлопці вже пережили всі! Чому тоді останнім? Особливі ознаки:Ви носите його речі (ключі, улюблені льодяники, воду, документи) на всяк випадок 🤷♀️Вам вже не цікаво, хто йому пише в телефоні 😏Ви впевнені в своїй половинці 🙏По голосу можеш визначити, чи варто зустрічатися сьогодні чи ні 🙇♀️У чоловічої половини в телефоні з’являється календар “для дівчат”😅Ви знаєте, що він/вона завжди буде поруч 👫Ось це і страшно.

Друга половинка стає “тумбочкою” . Стоїть і стоїть..

. Куди вона піде. ❗А людина не тумбочка❗Що може піти не так:Бо ви один одного звикли, єдине, що вас буде утримувати, це те, що мозок і тіло звикли, що ця людина є в вашому житті.

Ви перестанете дорожити стосунками. Ви не можете дзвонити і три і п’ять днів. Перестати цікавитися.

Це загрожує. Ви починаєте шукати інтерес на стороні. Почуттів немає.

Починає здаватися, що “любов пішла, зів’яли помідори”°°°Але все, як раз таки навпаки. Любов перестає бути почуттям. Вона стає дією, вчинком, поглядом.

Вона стає частиною вашого повсякденного життя. Ви ж не акцентуєте на те, що ви вмиваєтеся.Так ось.

Щоб любов не переростала в звичку, додайте в життя цікавинки. Сюрпризи. Розфарбуйте її.

І тоді…

____________________________________________________________________👨👩👧👦4. Любов головою. Сімейне фото.

Взято з вільного джерела. Мудрі пари найчастіше вже живуть разом або перебувають у шлюбі. Тому для цих хлопців самоізоляція – це відмінний привід приділити відносинам особливу увагу.

Придивитися. Сказати зайвий раз, що любиш. Обійняти.

Найчастіше, такі пари вже не читають такі статті. Вони зайняті чимось іншим. У кого-то сім’я, у когось батьки.

Але…

Навіть якщо у вас все добре. Щоб все йшло так:Не забувайте про тих перших трьох місяцях знайомства. Любіть як тоді.

Даруйте квіти (тільки полями, не зривайте), ходіть гуляти, у ваші улюблені місця. Воюбитесь ще раз у свою половинку. І будьте щасливі.

______________________________________________________________________Думки ширше. Дій сміливіше. Посміхайся частіше.
©Govorit_Zverkova

Related posts

Leave a Comment