Поради

Як жінці пережити самотність і перестати боятися

Здрастуйте, дорогі читачки мого блогу. У цій статті я хотіла б торкнутися теми, яка, на жаль, рано чи пізно стосується практично кожного з нас, в тій чи іншій формі. Як ви вже зрозуміли з назви, мова піде про самотність.

.. Вірніше про те, як жінці пережити це саме самотність і позбутися страхів, які з ним пов’язані.

Адже напевно багато хто з вас погодяться з тим, що перша асоціація, яка може прийти в голову при думці про самотність – це щось негативне. Його прийнято уникати і боятися. Про нього не говорять вголос, а деякі і зовсім соромляться.

..Страх залишитися одній для жінки може існувати тому, що за своєю природою ми більш товариські і комунікабельні.

Нам, на відміну від чоловіків, необхідні як повітря близькі взаємини.Саме тому жінки частіше за все відчувають біль, відчуття порожнечі і розгубленості, коли залишаються одні. Це можуть бути різні життєві обставини, наприклад розлучення, коли природний уклад життя руйнується і жінка залишається одна, не розуміючи, що їй робити далі.

Або ж більш сумні випадки, такі, як смерть близьких людей.Самотність може прийти в різному віці, воно не обов’язково пов’язане зі старістю, коли діти вирощені і вилетіли з рідного гнізда. Хоча і в такий період можна раптом відчути себе покинутою і не потрібною, без мети в житті.

 Як жінці пережити самотність?Модні психологи у своїх нотатках дають рекомендації переключитися на щось корисне, щоб заглушити почуття самотності. Наприклад, записатися в спортивний зал або на заняття з йоги. Сходити в клуб по інтересам або ж почати вчити мови.

Мені подобаються ці поради, чому б не скористатися. Однозначно так! Тільки не слід упускати з уваги одну важливу річ. Заглушити почуття самотності – це все одно, що випити болезаспокійливе.

Так, біль піде. Але на час. Проблема, яка викликає цю біль все одно залишиться.

Тому, відвідування гуртка або фітнесу ми не будемо випускати з уваги, залишимо як гарну ідею, але підемо трохи глибше в причини самотності.У першу чергу потрібно зрозуміти, що самотність – це почуття. Ви живете одна і лізете на стінку від самотності.

Ви лізете на стінку тільки від своїх почуттів, які переповнюють. А почуття ми завжди здатні вибирати самі. Це наш священний вибір.

Можна ображатися чи не ображатися на людину. Так само можна вчинити з самотністю, прийняти його чи не приймати, продовжуючи себе жаліти і відчувати біль. Кожен раз.

Знову і знову.Як жінці пережити самотність — прийняти його. Коли відбувається прийняття – автоматично стає легше.

І на самотність можна буде подивитися по-іншому. Спробувати знайти в ньому хоча б якісь світлі сторони, як би не було важко (це стосується ситуацій з розлученням або відходом близьких).Усвідомлення – перший шагПринять? Легко сказати! Але прийняття неможливо без усвідомлення.

В даному випадку потрібно усвідомити як одиницю, самостійну і самодостатню. В більшості своїй жінки, які стикаються з самотністю і відчувають від нього біль, по суті своїй вирощують свій внутрішній егоїзм. На якомусь етапі свого життя вони, на жаль, расплескали свою цілісність, перетворившись на «другу половину».

..«На кого ж ти мене покинув» — така часта фраза, яка звучить у тих випадках, коли з життя йде близька людина.

Що за фактом вона означає? Втрата опори. Якщо ми не стоїмо на власних ногах, а облокотились на якусь опору, то падіння неминуче. Як тільки опора вибита – ми падаємо.

Простий закон фізики. Так само відбувається і в житті. Якщо опора вибудувана не всередині нас самих, а зовні (на чоловіка, дітей, батьків, кар’єру – далі підставте будь-який інший ваш варіант), то падіння і біль неминучі.

..Тому усвідомити.

Тільки з усвідомлення почнеться прийняття самотності і розгляд його під зовсім іншим кутом. Навіть як благословення. Як виток у житті, який був посланий вам для досвіду.

Який необхідний вам тут і зараз.Самотність – це час для себяВозможно, так сталося, що все своє життя ви присвятили служіння кому-то. Або жили не своє життя, коли не залишалося часу для якихось своїх інтересів та цілей.

Самотність може прийти як благо в тому разі, коли вам необхідно щось реалізувати, на що ви не зважилися, чого боялися, що запхали в довгий ящик.Продовження читайте у мене на блозі http://dariaorlova.com/zhenskaya-psihika/kak-zhenshhine-perezhit-odinochestvo.
html

Related posts

Leave a Comment