Семья и отношения

Як “ввічливо” випровадити нежданих гостей з квартири

Всіх вітаю! Кожен з нас швидше за все стикався з подібною ситуацією: живете ви собі спокійно, нікого не чіпаєте, все чин чином. І тут різко, як сніг на голову, з’являються незвані гості. У моєму випадку, це завжди якісь родичі, яких я взагалі перший раз в житті бачу, і навіть чутки не чував.

Зате вони про нас чули, прям інформаційне бюро якесь.Сам я живу в іншому місті і до батьків приїжджаю на вихідних погостювати. І ось одного разу один з моїх приїздів мама розповіла мені відповідну історію, яка трапилася з ними двома днями раніше.

Мовляв, звідки взялися знову родичі непрохані, та ще і в повному комплекті: чоловік, дружина і двоє дітей близько 5 років. Без дзвінка, навіть нікого не попередивши і не ставлячи до відома. Кажуть, хотіли влаштувати сюрприз.

Взагалі, мої батьки завжди відрізнялися чудовою гостинністю. Але терпіти такі “подарунки” – легше повіситися.А далі відбувся такий діалог:-здрастуйте, Здрастуйте, дорогі родичі.

Як давно не бачилися. Ой, а квартирка-то у вас якась чудова.Ніякова тиша.

Тяжке мовчання порушив батько:-І вам не хворіти. А ви тут якими долями?-Так ось, проїздом вирішили у вас зупиниться. Поживемо десь тижнів зо три, а там видно буде.

Три тижні в трикімнатній квартирі? Вшістьох? Я просто уявив, як у батька, очі викотилися в цей момент.-А попередити-то?-А ви нам що, НЕ РАДІ?Не знаю як вам, а мені – верх нахабства. Добре, що стара добра відмазка з ремонтом працює безвідмовно.
За підсумком родичі, пошепки лаючи все на світі, переночували одну ніч і на наступний ранок поїхали. Кслову кажучи, батьки і справді хотіли влаштувати ремонт, але все відкладали. Так що стимул почати взагалі не завадив

Related posts

Leave a Comment