Гармонія

Як не пропустити своє щастя?

Чи можна повернути колишню любов через кілька років? Останнім часом чомусь досить часто я почала стикатися з цим питанням. Різні люди формулюють його по-різному, але сенс один: минув час, зрозумів (або зрозуміла), що ті відносини – найкраще, що у мене було і хочу все повернути, підкажіть, чи можливо, а головне, як це зробити?Джерело фотоКонечно, я зустрічала людей, які любили в молодості, потім розлучалися в силу обставин чи просто по дурості, а потім знову сходилися, причому навіть дуже багато років, і жили щасливо. Так і є такі пари, які розлучаються, знову одружуються, знову розлучаються – одружуються і т.

д. Мені теж довелося якось пережити таку історію, коли один молодий чоловік з «минулого життя» намагався відновити наші з ним стосунки через багато років. Звичайно, мені було приємно знову почути слова давно забутої любовної історії про те, що я краще, що було в його житті, і який він був дурень, що цього не зрозумів раніше.

.. Джерело фотонами я зовсім не збиралася нічого змінювати у своєму житті і мені знадобилося не мало зусиль, щоб порозумітися з ним.

Адже не хотілося ображати його самого і його почуття,  і в той же час не можна було давати надію на те, що минуле може повторитися! І все одно, я не була впевнена в тому, що він не затаїв на мене образу. Адже він вилив душу мені, зробив для себе дуже важливе визнання, а я, хоч і делікатно, але все ж відмовила йому.Чому ж так відбувається? Чому так часто в нашому житті «працює» одна проста істина: «Коли маємо –  не бережемо, а втратимо – плачемо»? Куди дивляться наші очі, що творитиметься в наших серцях і головне в мізках, коли ми добровільно перериваємо дорогі стосунки, щоб потім, через багато років, почати ностальгувати і шкодувати про скоєне?Джерело фотоС одного боку, я згодна з іншим крилатим висловом про те, що «все пізнається в порівнянні».

Часто, стикаючись з труднощами у відносинах, ми думаємо, що можливо є щось краще. Можливо, десь ходить по землі наша «друга половинка» і коли ми її знайдемо – все буде добре. Є ще одна думка про те, що між люблячими людьми не буває серйозних розбіжностей і проблем у взаєморозумінні.

Саме таких відносин ми зазвичай шукаємо.Але з іншого боку, може, ми просто не знаємо, як визначити, чи це ті відносини чи ні? Як зрозуміти, чи знайшли ми того єдиного чоловіка, який може скласти наше щастя на довгі роки чи все таки ці відносини безперспективні і від них краще відмовитися зараз, щоб не приносити одне одному страждання довгі роки? Джерело фотоИногда ми точно знаємо, відчуваємо це. А іноді почуття розмиті і долають сумніви.

..Брайан Трейсі, відомий консультант з успіху, в одній зі своїх книг описує 6 правил успішних стосунків між чоловіком і жінкою.

Оскільки я  з цими правилами дуже згодна, то спробую коротенько викласти їх суть. Можливо, вам буде цікаво поглянути на свої відносини з позиції цих правил, а може навіть і зрозуміти, наскільки вони вам дороги.Думаю, ці прості правила допоможуть визначитися тим, хто сумнівається в своїх відносинах.

А тим, хто знаходиться, як зараз прийнято говорити, «в активному пошуку», ці правила допоможуть зрозуміти, які ж все-таки взаємовідносин слід шукати.Джерело фотоИтак,  по-перше, найбільш щасливі ті люди, у яких погляди на життя, переконання і цінності збігаються. Тут потрібно виділити кілька сфер, збіг інтересів у яких особливо важливо.

Ставлення до грошей і до їх використання.Бажання мати дітей і погляди на їх виховання.Безумовно,  гармонійні сексуальні стосунки.

Ставлення до людей, до суспільного життя, до проведення вільного часу,  а також духовна сфера, повинні бути сумісні.Ну і іноді дуже важливими стають питання релігії і політики, особливо, якщо зустрічаються люди з різних релігійних або політичних напрямків.По-друге, це дружба.

Люблячі один одного люди, а особливо жінки, повинні бути насамперед друзями. Дружнє спілкування, тривалі розмови «ні про що і про все» – це відмінний показник сумісності двох людей. Таким людям завжди цікаво один з одним, їм не треба тікати з дому до друзів, щоб «відпочити душею і розслабитися в приємній компанії».

По-третє, важлива відданість один одному. Відданість – це впевненість у тому, що відносини цінні, і їх треба продовжувати, не дивлячись на труднощі і перешкоди. Віддані один одному люди не допускають думки про розставання або припинення відносин.

Але є й такі люди, які бояться повністю розкритися у відносинах із-за невдач у минулому або тому, що бояться втратити особисту свободу, потрапити в залежність від іншої людини. Однак парадокс полягає в тому, що справжнє емоційне і особисту свободу ми знаходимо тільки тоді, коли повністю присвячуємо себе іншій людині, без страху і сумнівів.По-четверте, це симпатія і повага.

Закоханість і пристрасть з часом можуть згасати чи взагалі проходити. Сила емоцій по відношенню до іншої людини може змінюватися. І якщо спочатку не було щирої симпатії до людини, не було поваги, то, як правило, на зміну закоханості приходить злість і роздратування, з’являється маса взаємних докорів і звинувачень.

Такі люди часто розлучаються «ворогами», вони намагаються більше не спілкуватися, а спогади про тих відносинах викликають негативні, неприємні почуття.По-п’яте, це настрій і ставлення до життя, до життєвих ситуацій. Людині, який схильний більше до позитивного бачення дійсності буде дуже важко ужитися з песимістично налаштованим партнером.

Якщо людина більшу частину часу перебуває в гарному настрої, а інший в поганому, то їх спілкування буде проходити на різних хвилях» і зрозуміти один одного буде неможливо. З-за різниці в настрої будуть виникати сварки і конфлікти, з’явитися розчарування. Краще, якщо Для тривалих і повноцінних відносин краще вибирати такого чоловіка, у якого рівень «щасливості» або навпаки,  «несчастности» співпадає з вашою.

Я знаю одну пару подружжя, які з захопленням розповідають про те, як і хто їх обдурив або вступив з ними нечесно. Хоча ситуації, які вони описують, досить банальні й швидше зійшли б за непорозуміння, в яких ніхто не винен, тим не менше – вони завжди сходяться у своїх поглядах і дотримуються однієї, нехай і негативної позиції.По-шосте, це повноцінне спілкування.

Таке спілкування необхідно, щоб вміти знаходити компроміси у складних ситуаціях, щоб сперечатися і шукати рішення проблем без злості, образи і роздратування. Пари, які присвячують занадто мало часу спілкуванню один з одним, з часом взагалі втрачають це навичка. Їх суперечки переростають у скандали з взаємними звинуваченнями і докорами, вони не вміють слухати один одного і не допускають думки про те, що обидві точки зору можуть бути по-своєму правильними.

Ось такі основні думки з приводу хороших любовних і подружніх відносин.Всі перераховані мною позиції дуже важливі, і якщо в якихось з них дві людини не збігаються, то згодом у них з’являться серйозні проблеми. Можна закривати на це очі або вважати, що і так не погано, але швидше за все рано чи пізно початкові розбіжності в цих шести сферах дадуть про себе знати.
Інша справа, що заради любові і щасливого шлюбу, можна тверезо оцінити ці відмінності і спробувати знайти компроміс на початку відносин, не чекаючи їх сумного кінця.

Related posts

Leave a Comment