Жіночий розділ

Я дозволяю собі бути щасливою…

Я дозволяю собі бути щасливою…

Робиться найкраще на вулиці. У будь-яку. вільну хвилинку.

Наприклад, поки йдете на роботу. Чи їдете в транспорті.Ви просто говорите фразу «Я дозволяю собі бути щасливою (щасливим)».

Як варіант — фразу: «Я дозволяю собі відчувати себе щасливою (щасливим)».  Головне — щоб це не було механічно. Тобто — вкладетеся в цю фразу енергетично-почуттєво.

Смакуйте її. Насолоджуйтеся нею. Кайфуйте від самої фрази і від ефекту, який вона чинить.

Відразу чи поступово (це вже залежить від вашої індивідуальності) можна включити в процес навколишні предмети, перехожих, якісь явища навколишнього світу.Виглядає це приблизно так. Ви розповідаєте оточуючим про те, що дозволяєте собі бути щасливим.

І відчуваєте, що весь навколишній світ з вами погоджується і радіє разом з вами (можна навіть візуалізувати це).Ось будинок навпроти. Ви йому: «Я дозволяю собі бути щасливою!».

А він у відповідь вам сонячний зайчик пускає. Як і в інших подібних техніках, головне тут — не вибирайте й не роздумуйте — говорите всьому і всім.У цій техніці дуже важливо чути (або бачити чи відчувати) відгук світу.

Це пов’язано з тим, що ми своє щастя зазвичай обумовлюємо думкою інших людей, їх поведінкою, їх реакціями. Саме тому я пропоную візуалізувати «мультики» типу підморгування проїжджаючої машини.Корисно робити цю техніку деякий час в режимі безперервності.

Щоб процес не перебивався різноманітними думками або емоціями.Звичайно, не обов’язково фізично приставати до перехожих.Я щоразу уявляю себе на червоній доріжці і всім посміхаюся (усередині себе) ТАК, Я ПРЕКРАСНА І ЩАСЛИВА.

.. Знаєте, реакція завжди приємна, хтось кліпне, а можливо ви комусь піднімете настрій))).
Адже посмішка-це ключ до щастя)) Хто згоден+++??

Related posts

Leave a Comment