Гармонія

Відпусти і стань счатливой! 5 простих правил щастя!

♥️Привіт мої хороші!Всі ми хочемо бути щасливими, але завжди є щось, що гальмує нас на цьому шляху. І це «щось» – ми самі: наші обмеження і переконання, виховання та досвід.🙄Давайте не будемо чекати дня, коли все це раптом кудись зникне – навряд чи цей чарівний день настане, адже пам’ятайте, щоб жити щасливо потрібно над собою працювати.

❌Отже, за що не варто триматися:1⃣Образа і гневЧувство образи і гніву роз’їдають зсередини і шкодять тільки вам. Навчіться миритися з тими, на кого ви дратуєтеся, ображаєтеся або зліться. І пам’ятайте: той, хто злить, контролює вас.

2⃣Ідеалізм: образ ідеального життя, партнера, телаЖизнь – це те, що ми в неї вкладаємо, це результат наших зусиль і старань. Ідеальних людей не буває, і уявіть, ви навіть не ідеальні😉Ваше тіло – це те, що вам дійсно належить. Приймайте його і любіть і покладайтеся на свої відчуття – чи комфортно вам у своєму тілі.

3⃣Схвалення інших людейПерестаньте озиратися на чужу думку. Головний показник – щасливі ви від результату своїх рішень. Слухайте поради, але не дозволяйте іншим визначати, як вам проживати ваше життя.

4⃣ПрокрастинацияНе відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Якщо ви постійно відкладаєте якусь справу, подумайте, чи потрібно воно вам? Якщо не потрібно – викиньте з голови, а якщо потрібно – зробіть прямо зараз. Постійне відкладання заповнює вас стресом і почуттям провини.

5⃣Спогади з прошлогоНе варто тягти за собою цей важкий багаж. У минулому було багато помилок, і багато хорошого, але воно топить сьогодення. Винесіть уроки, прийміть досвід і живіть тут і зараз.
🥰Ось такі здавалося б, прості, але вимагають певних зусиль і самодисципліни, поради.✍Поділіться, чи легко вам даються всі ці пункти?

Related posts

Leave a Comment