Всесвіт

Вчені стверджують, що Всесвіт плоска

Виходячи з останніх і найбільш точних вимірювань темної енергії, вчені зробили висновок, що наша Всесвіт абсолютно плоска.© phys.огдСовершенствуя спосіб вимірювання впливу темної енергії – сили, яка, як вважається, управляє безперервним розширенням Всесвіту, – команда вчених з Портсмутського університету виявила, що Всесвіт є просторово плоскою.

Примітно, що “теорія плоскої Всесвіту” дозволяє безліч астрономічних загадок.Нові технологииРанее, вимірюючи темну енергію, вчені відстежували віддалені наднові. Вчені з Портсмута пішли іншим шляхом і в якості маркером використовували більше мільйона галактик і квазарів.

Їх масштабне дослідження було опубліковано в журналі Physical Review Letters.Отримані дані покращили наше розуміння того, як темна енергія “штовхає” простір, примушуючи Всесвіт розширюватися. Отже, це може остаточно врегулювати триваючі суперечки з приводу постійної Хаббла, яка застосовується для визначення швидкості розширення Всесвіту.

Деформована структураКогда вчені кажуть, що Всесвіт плоска, то це не означає, що вона являє собою нескінченно розширюється аркуш паперу. Мова йде про властивість тривимірної площинності — евклідової (неискривленной) геометрії в трьох вимірах.Всесвіт все ще залишається плоскою / © postnauka.

гиНапример, деякі дані вказують на те, що наш Всесвіт може бути зігнута в тор (тороід) – форму, що нагадує пончик, яка в космологічних моделях вважається “плоскої”.Навіть якщо уявити наш Всесвіт, як плоский лист заліза, то на мікрорівні, в кристалічних решітках, навколо атомних ядер обертаються електрони, утворюючи електронну оболонку атома.Якщо це знання інтерпретувати на Сонячну систему, то Сонце – атомне ядро, Земля – електрон, а ми – щось безмежно елементарне, яке проживає на поверхні електрона.

Related posts

Leave a Comment