Гармонія

В пошуках щастя: чому не всім вдається знайти

Хворій людині здається, що щастя – це бути здоровим. Але володар богатирського здоров’я переконаний – щастя в великих грошах або любові. Любительці красивого життя за чужий рахунок для щастя не вистачає силікону в певних частинах тіла.

І навіть у мільярдера є “заповітна мрія” – він жадає відміни або хоча б зменшення податків…

В гонитві за счастьемКогда людина досягає вищевказаних цілей – виліковується від хвороби, закохується, робить силіконові груди і т. д., він якийсь час відчуває задоволення.

Але незабаром розуміє, що досягнуте – це прекрасно, але для повного ЩАСТЯ не вистачає самої малості. Излечившемуся гарної роботи, закоханому – грошей, власниці штучної грудей – щедрого спонсора..

. Отримавши це, зазвичай людина усвідомлює, що ЩАСТЯ все-таки не прийшов. Він починає придумувати, що б такого побажати, яку б мету поставити, щоб стати, нарешті, по-справжньому щасливим.

..Чому немає стійкого відчуття счастьяПочему ми відчуваємо себе нещасливими і незадоволеними? Тому що нам завжди чогось не вистачає.

А не вистачає тому, що нам хочеться бути «не гірше інших». Щастя – це стан душі. Бажання «хочу жити не гірше інших» руйнує щастя.

Тому що воно позбавляє людину свободи. Людина не дозволяє собі бути собою. Що значить “бути собою”Бути собою – означає бажати чогось особливого, потрібного тільки конкретній людині, а не того, чого потребують всі! Замість цього людина орієнтується на загальноприйняті цінності.

Якщо сусід багатий, він хоче стати таким же; якщо один відпочив за кордоном, він бажає того ж і т. д..

Людина рідко замислюється про те, що люди дуже різні, і те, що добре для одного, може бути марно для нього…

Чому ми всі бажаємо одного і того ж? Тому що погано знаємо себе. І лише одиниці здатні вийти за рамки стереотипів і побажати для себе по-справжньому потрібного і цінного. В цьому випадку людина здатна згорнути гори, адже він спирається не на прийняті в суспільстві моделі, а на відкриті в собі можливості, бо він добре пізнав себе!Помилково ми приймаємо за щастя.

..Кожна людина прагне щасливих переживань: задоволення, радості, екстазу.

Але більшість поняття не має, як їх роздобути. Саме на етапі очікування щастя люди роблять фатальну помилку: вони ставлять свої переживання в повну залежність від оточуючих людей і обставин. Одні шукають задоволення на дні чарки або наркотики, інші – в дурних шопингах, треті – в подорожах, четверті в любові чи грошах і т.

д.. Відкрию вам великий секрет: там щастя нема! Все вищеперелічене і іже з ним може принести тільки короткочасні приємні переживання, але ніяк не стабільне відчуття щастя! Не можна бути залежним від того, що навколо вас.

І все ж щастя естьСчастье – постійний стан душі. Стан цілісної, свідомої душі. Тому в пошуках щастя потрібно:1.

Навчитися усвідомлення (рефлексії). Це просто, якщо ви здатні критично дивитися на себе і навколо себе (не плутати з самобичуванням і засудженням!).2.

Зрозуміти, що щастя – це не те, що навколо вас, а те, що всередині.3. Бути готовим до того, щоб іти за власною УСВІДОМЛЕНОЮ дорозі до УСВІДОМЛЕНОГО щастя, а не загубитися в натовпі, стомлено на до загальним цілям, які ще нікого не зробили щасливим.

Першою ознакою щастя є спокій і умиротворення, які стають для людини основним станом душі. Вони можуть з’явитися тільки у того, хто добре знає себе. Хто точно знає, який партнер йому потрібен для життя, скільки дітей йому потрібно (або вони взагалі йому не потрібні!), яка професія буде постійно приносити йому радість, в якому місці він хоче жити.

.. Люди нещасливими саме тому, що проживають чужі життя: не знаходять СВОЮ пару, не зрозуміли свого покликання, отримали непотрібне освіта і т.

д.. Основні висновки: якщо ви не щасливі в шлюбі, не любите свою роботу, працюєте не за освітою і т.
д. – ви зовсім не знаєте себе і того, що може зробити вас щасливим. Час працювати над собою!Якщо залишилися питання, запитуйте!)))

Related posts

Leave a Comment