Жіночий розділ

Ти зобов’язана уступити місце! – сказала мені нахабна жінка з двома дітьми

Всім привіт, дорогі друзі! З дитинства нас вчили поступатися місця в автобусах, метро і т. д. літнім людям, інвалідам або маленьким дітям.

Я все життя була з цим згодна, і завжди дотримувалася цього правила. Поки зі мною не сталося наступне.Їду я з роботи.

Відпрацювала добу, ноги дуже боліли. Робота у мене на ногах, практично не сиджу. Автобус весь повний, вільних місць немає.

Просто карикатураТут заходить в автобус жінка з двома дітьми, двоє хлопчиків, однолітки, років по 10-12. Бачить, що немає місць, і відразу прямує до мене. Удача на моїй стороні.

(Ж – жінка, я-я).Ж – поступися місцем моїм дітям. Опа, не здрастє, ні до побачення! Ще і в наказовому тоні.

Я – я їду з роботи, дуже втомилася. Он сидять поруч молоді студенти, попросіть їх будь ласка.Ж – тобі треба, ти і проси! Чому я повинна ходити і вирощувати?! Ти зобов’язана мені поступитися!!! Мої діти хочуть їхати сидячи.

Зараз автобус різко зупиниться, вони впадуть, вдарятися головою. Я – я також можу впасти і вдаритися, так як їду з роботи, ноги втомлені.Ж – годі думати тільки про себе!І образила мене.

Не буду повторювати цих слів.Потім вона цокнула і пішла в іншу сторону салону. Там сиділи двоє чоловіків.

Їх розмову я не чула, але чула, що ця матуся репетувала на весь салон. Стало зрозуміло,що чоловіка їй відмовили. Ну ще б, з таким тоном підходити.

На наступній зупинці в автобус зайшла бабуся. Я відразу ж їй поступилася місце. Тут і розмови бути не може.

Ті самі чоловіки, які відмовили матері, що побачили це. І в свою чергу, поступилися місцем мені. У цей момент в салоні усміхалися всі, крім матері.

Навіть на мою пацани її сміялися над цією ситуацією. У підсумку вони проїхали ще декілька зупинок і вийшли.Досі деякі мої знайомі кажуть, що треба було поступитися місцем.
Адже там же діти! Але а) діти вже не такі і маленькиеб) якщо б мене спочатку ввічливо попросили, я б звичайно не відмовила быА як ви вважаєте, як було б правильно поступити в даній ситуації? Спасибі за вашу думку! Всього доброго!

Related posts

Leave a Comment