Гармонія

Солодке щастя сестри (Частина 1)

– Максиме! – Ольга пригальмувала біля автобусної зупинки, запримітивши свого доброго знайомого. – Максиме!Вона не відразу впізнала його, так як він був у солдатській формі та в повному обмундируванні. Форма була йому до лиця, і дівчині здалося, що Максим став більш мужнім і таким, що подорослішало.

Як давно вона його не бачила? Напевно, кілька років. І стільки ж років вона не була в рідних краях. Батьки Максима і її батьки жили все життя по сусідству.

Будучи дітьми, вона зі своєю молодшою сестрою Оленкою часто проводила час у компанії Максима. Купання на річці, активні ігри на вулиці, домашні посиденьки – це її дитинство і близькі серцю спогади.Тепер вони вже не діти, а дорослі і цілеспрямовані особистості.

Ольга у свої двадцять три роки вже встигла організувати свій маленький бізнес. На пару з подругою вони знімали приміщення в одному торговому центрі і робили професійний манікюр і педикюр. Бізнес-проект тільки стартував, а Ольга вже встигла придбати собі старий автомобіль і зняти полуторку на околиці міста.

Амбіції явно переважали над можливостями, але Ольгу це ні скільки не бентежило. Вона ставила за мету і рухалася до неї широкими кроками.Останній раз, коли вона бачила Максима, він почав доглядати за її сестрою Оленою.

Олена на кілька років молодший Ольги. Завжди спокійна і врівноважена, повна протилежність своєї сестри, яку на одному місці завжди було складно застати. Такі різні і сестри в житті не були так близькі.

Джерело PixabayАлена завжди вважала за краще залишитися вдома, далеко від галасливих молодіжних тусовок і компаній. Ольга була дуже здивована, коли в черговий свій приїзд до батьків з міста дізналася про роман сестри з сусідом Максимом. «Ось це тихоня!» – подумала вона, але значення цієї новини не надала.

Як розвивалися далі стосунки її сестри з Максимом, вона не знала. Саме в цей період вона була зайнята своїми ідеями щодо розвитку молодого, але перспективного течії – відкриття манікюрного кабінету.І зараз, спостерігаючи за своїм другом дитинства, який розташувався поряд з нею на пасажирському сидінні, вона з жіночою цікавістю відверто поглядала на нього.

– Як здорово, що ми зустрілися! Наче доля нас звела, – Ольга була в гарному настрої, а після зустрічі з Максимом настрій покращився в кілька разів. – Ти відслужив?- Так, ось їду додому! – Максим смакував момент зустрічі з батьками, а так само вважав хвилини до зустрічі з Оленою. – Відслужив і віддав данину батьківщині і тепер з чистою душею повертаюся в рідне село.

– Молодець! – Ольга відчула гордість за Максима. Вона кокетливо подивилася на нього і посміхнулася. – А форма тобі дуже йде! Такий мужній, войовничий – справжній чоловік.

З тобою не страшно ні вогонь, ні у воду.Максиму було приємно чути компліменти від Ольги. Зазвичай вона була скупа на похвалу, так і емоційності їй завжди не вистачало, а тут здавалося, можна потонути в її гарних словах і захлинутися від пориву емоцій і почуттів.

– На те ми і захисники батьківщини! – Максим зловив хвилю взаємних люб’язностей і з задоволенням піддався її течією. – Я готовий захищати тебе в будь-який час дня і навіть ночі.- А Олену ти готовий захищати? – питання вистрілив прямо в серце.

Максим тут же став серйозним і замисленим.- Олену – само собою! Ти, мабуть, не знаєш, ми збираємося одружитися!До свого сорому Ольга чула про це вперше. Власні проблеми і справи настільки поглинали її, що вона нічого не бачила і не чула навколо.

«Значить, улюблена молодша сестричка зібралася заміж». Ольга задумалася на секунду і тут же вирішила перевести тему розмови.- Батьки, мабуть, чекають, не дочекаються твого приїзду?- Так і сьогодні ввечері чекаємо ваших до нас.

І тебе, звичайно ж, я запрошую!- Спасибі!Продовжуючи рух, Ольга намагалася не зізнаватися собі, що новина про швидке заміжжя сестри вибила її з колії. Молодша тихоня раніше неї буде нареченою. Та ще й відхопила такого чудового хлопця.
І як це раніше Ольга не помітила переваг Максима? Він її ровесник, і у них має бути більше спільних інтересів, ніж у простачки Оленки. Ця думка, нав’язливою мухою жужжала протягом всього шляху до будинку батьків.Продовження читайте ТУТ

Related posts

Leave a Comment