Відносини

СМАК ЛЮБОВІ НА СКОВОРІДЦІ

Ми, дівчата, шалено любимо піклуватися про вас, наших улюблених чоловіків. І кожна з нас проявляє свою турботу по-різному. Багато хто, наприклад, виражають свою любов в готуванні, і це зовсім не тому, що “шлях до серця чоловіка лежить через шлунок”.

У мене на це своя версія.Всі ми звикли до того, що мама нас любить, піклуватися, смачно готує поїсти. І це свого роду стереотип в нашому мозку, сформований в логічний ланцюжок на підсвідомому рівні:любов ➡коли для тебе готовятили жекормит➡ любить.

⠀Дуже приємно прокидатися, коли хто-то вже чекає на тебе з кавою на кухнеСлышали напевно від когось фразу: ну і сиди голодний(а). І сказана вона була не від того, що для людини лінь приготувати, а просто від образи в серці.І ось до чого я це все веду, дорогі чоловіки!Особисто моя думка, що в більшості своїй, в родині про готуванні повинна турбуватися дівчина.
І багато хто зі мною погодяться ( також як і багато закидають помідорами). Але незважаючи на це, ми теж хочемо щоб для нас готували сніданки й вечері, і не тому що ми хочемо їсти, а для того, щоб відчувати: любов і турботу (яку ви проявляєте для нас, хоча б просто тому що в якийсь момент часу подумали про нас і виділили на це свій дорогоцінний час.⠀Кохайте і будьте коханими, поважайте, проявляйте турботу і цінуйте один одного🙏🥰

Related posts

Leave a Comment