Жіночий розділ

Що чоловіки повинні усвідомити, перш ніж починати будувати серйозні стосунки з жінками?

Одна з найпоширеніших проблем, які ми чуємо від чоловіків, які пишуть нам особисті повідомлення полягає в наступному: «Чому я не можу знайти собі підходящу жінку? Я зустрічався з багатьма жінками, але, схоже, так і не зможу знайти саме ту саму, яка мені потрібна. Що ж робити?»Ось ті деякі речі, які чоловіки повинні усвідомити, перш ніж вступати в серйозні відносини з жінками:1. Отримаєте чітке уявлення про те, чого ви дійсно хочете і чого не хочете в майбутніх серйозних відносинах зі своєю жінкою.

Дуже часто чоловіки просто чекають, що потрібна жінка несподіваним чином з’явиться в їхньому житті або поки хімія між ними не покаже вірний напрямок у відносинах, але одних надій і очікувань недостатньо. Це в корені неправильне мислення! Чоловіки повинні побувати в короткострокових рекреаційних відносинах, перш ніж переходити до довгострокових і відданим відносин. Всім чоловікам необхідно з’ясувати багато чого в самих собі і в своїх бажаннях, перш ніж вони здійснять головні помилки, а також перш ніж у них з’являться діти.

Якщо цього не зробити, то чоловік ризикує зв’язати себе юридичним актом (зв’язками) з жінкою, з якою у нього просто не складеться сімейне життя. Чоловікам для початку необхідно усвідомити, які їх вимоги до своїм майбутнім відносинам, а лише потім починати шукати собі ту саму жінку, яка буде відповідати їм і полюбить їх такими, які вони є.2.

Налаштуйте свій “спотворений фільтр” симпатій.У всіх чоловіків є свій власний список якостей, які вони хотіли б бачити у своїй “ідеальній жінці”. За відбір цього списку відповідає той самий підсвідомий фільтр, який залучає вас до певних типів жінок, іноді абсолютно не підходить під ваші вимоги.

Типовий приклад: чоловік найбільше ненавидить, коли йому “пиляють мозок”, але при цьому він вибирає для відносин тільки стерв. Логіка зрозуміла. Ви повинні усвідомлювати, що, можливо, вас і притягує до певного типажу, але на підсвідомому рівні ви ризикуєте виключити з нього жінок, які будуть ідеально відповідати вашим вимогам, навіть якщо з боку вони будуть вам здаватись нудним.

Знання своїх “перекручених підсвідомих фільтрів” може допомогти вам знайти відносини, які зроблять вас по-справжньому щасливими.3. Зробіть свої відносини життєвим пріоритетом.

Так, у вас може бути хороша робота, і ви можете дуже сильно любити свою роботу. Але з часом ви зможете зрозуміти, що вона забирає весь ваш час, а на відносини зі своєю сім’єю його у вас просто не буде вистачати. Тому так важливо робити свої відносини пріоритетними.

Ми не говоримо, що ви повинні кинути свою роботу. Зовсім ні. Мова про те, що ви повинні намагатися приділяти своїм відносинам більшу частину свого вільного часу, якщо ви хочете, щоб вони завжди були довірчими і ідеальними.

У реальному житті всім необхідно прикладати зусилля, щоб відмінні відносини такими і залишалися.4. Приборкайте свій негатив.

Намагайтеся підтримувати свої стосунки з жінкою в довірчому ключі. Спілкуйтеся, знаходьте компроміси і не зривайте по дурницях. Приборкайте свій природний негатив або вибуховий характер і будуйте стосунки на діалозі, любові і виняткову довіру.

Ми запевняємо вас, що це єдиний шлях до ідеальних відносин. Навчитеся контролювати свій гнів і довіряти власним вибором.5.

Відпустіть своє минуле.У всіх нас є негативний досвід минулих або невдалих відносин, які заважають нам підтримувати нинішні в ідеальному стані. Багато з нас були одружені раніше або мали серйозні відносини, які закінчилися, наприклад, зрадою, що в подальшому могло підірвати довіру до всім іншим жінкам.

Весь негативний досвід минулого здатний викликати спотворення у вашій душі, що й заважає вам знаходити дівчат вашої мрії і будувати міцні відносини.Фактично, одна з найпоширеніших причин, по якій ми вибираємо тих партнерів, яких обираємо, полягає в тому, що ми знаходимо самого першого людини побажав зцілити наші рани минулого. Однак, якщо ми не зрозуміємо, як проблеми наших попередніх відносин впливають на наше майбутнє мислення, ми виявимо, що занадто сильно зациклюємося на минулому, а потрібно дивитися в майбутнє.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому жінки найчастіше змінюють своїм чоловікам?Якщо Вам сподобалася ця стаття, то підписуйтесь на наш канал C A E S A R і ставте лайки. Нові статті виходять щодня.

Related posts

Leave a Comment