Гармонія

Щастя бути вагітною

Мені подобається бути вагітною. У мене зараз п’ятий місяць, я відчуваю себе чудово. Перший триместр не був таким легким по самопочуттю, але зараз найприємніше час.

Вагітність – це той рідкісний і чарівний час для кожної жінки, коли вона відчуває себе по-справжньому особливим. Тим більше, що зараз в основному хочуть одного або двох дітей – ось так вагітність – одна або дві на все життя, і цей час хочеться запам’ятати.Мені подобається усвідомлювати, що всередині мене росте чудо – наша дитина.

Він зростає кожен день. Він вже штовхається, я люблю відчувати ці поштовхи. Вони і справді схожі на те, ніби всередині плавають рибки.

Мені подобається думати про малюка, гладити зростаючий животик, мої очі світяться від щастя, навіть коли я втомлена. Ми стали частіше гуляти, і це увійшло в прекрасну щоденну звичку: вагітним потрібен кисень, їм потрібно більше свіжого повітря.Всі раді вагітним.
Рідні та близькі піклуються про тебе. А ти дбаєш про себе, щоб дитина отримувала всі необхідні вітаміни. Насолоджуйтеся цим часом, ви світитеся зсередини, навіть коли втомлюєтеся!Бажаю всім дівчатам, що бажають завагітніти, щоб з вами сталося це прекрасне диво! А вагітним – відмінного самопочуття! І всім гарного настрою!

Related posts

Leave a Comment