Жіночий розділ

Ранні шлюби рідко бувають щасливими і на все життя

Поговоримо про ранні шлюби. Ранніми я вважаю від 17 до 25 років. Я типовий приклад того.

Дитя радянського виховання та ідеології. Тоді так і було – прийшов хлопець з армії, ходили в кіно, погуляли – і в ЗАГС.Так було майже у всіх.

З усіх моїх знайомих, їх ранні шлюби давним – давно розпалися. Діти без батьків, душевний надлом, і, як наслідок – у всьому страждають діти. Від усвідомлення того, що батько забув про їх існування ( це 98 випадків зі 100, і не треба мене переконувати у зворотному).

Від вітчима, якого вони теж, майже завжди, не потрібні. Від того, що мати працює, як віл і не приділяють дітям належної уваги, зриваючи на дітях свою втому і образу. Від відсутності у батьків мудрості, чуйності й життєвого досвіду.

Звідки у 18-річних батьків це? Вони ще самі діти.Фото з загальнодоступної мережі Інтернету молода студентська сім’я? Невпорядкованого побут, постійна потреба, дитини фактично виховують бабусі та дідуся ( а це потім теж відгукнеться), конфлікти і розлучення..

. Юні душі не готові прийняти мудро і гідно усі випробування життя. Не готові!Якось знайшла свою вцілілу весільну фотографію.

.. Дитина у весільній сукні.

Дівчинка в білому, не розуміючи, що після білого плаття і фати, не буде нічого, про що можна буде згадати з теплою посмішкою. Крім мого старшого сина, який виріс хорошою людиною і справжнім чоловіком. Як нагорода від Бога, за все пережите в цьому жахливому заміжжя.

Я і мій старший синок. Вибачте за якість. Фотографія стара і любительська, перезняті на камеру телефону.

Мені часто пишуть – як ти могла вийти заміж за такого негідника?Так що ж, ви думаєте, що він прийшов просити моєї руки і відлупцював нас всіх? Ні, це був агнець, спрятавший шкуру вовка біля хвіртки. А коли померла його мама, мої мама і бабуся пиляли мене кожен день -Тобі його не шкода? Він такий хороший, сирота..

..А мені підказувало шосте відчуття – не треба Надя, не треба!Але не могла я протистояти самим рідним для мене людям.

Тоді не могла…

.Так і моя мама, теж типовий приклад раннього шлюбу, все ще сподівалася влаштувати своє особисте життя..

.. А я заважала.

Ось так і тріснув мій внутрішній стрижень, звалилися всі мрії і надії. Господи! А яке невиліковне почуття провини у мене перед моїм старшим сином! За свою молоду дурість, за те, що спала так міцно, що часом не чула за 10 хвилин, як він плакав, за нерозумні вчинки, за дурне поведінку! За те, що він бачив своїми дитячими очима весь цей кошмар і всі наслідки раннього шлюбу.Фото друга дуже його любила, але я була поганою матір’ю.

Не може бути дівчинка хорошою матір’ю! Не може!Мене якось запитали -якби можна було повернутися назад у той час, ти вийшла б заміж за цього?Мені хотілося закричати – НІ! НІКОЛИ! Мені хотілося переписати історію свого життя в той період заново, не піти на ту весілля, де я познайомилася з першим чоловіком, не пройти через всі ті приниження і страждання, не допустити свого падіння і надлому. Бути зламану, на самому початку свого особистісного формування, це драма. У якій довгі і важкі наслідки.

Але заради народження мого сина я повинна була пережити все це…

Фото автораРождения мого маленького чоловіка, який ніколи не відвернувся від мене, завжди знаходив і знаходить для мене потрібні слова, розуміє і відчуває мої думки. Його народження в цьому світі мало саме така підстава. Таку ціну.

Бог писав долі багатьох жінок, і він заздалегідь знав, хто який хрест винесе. І дав мені те, що я змогла винести. Нехай навіть з обдертою до крові душею, але винесла.

І повернула себе. Дякую тобі Боже!Я проти ранніх шлюбів! Навіть незважаючи на винятки з правил. Жінки більше страждають від наслідків раннього шлюбу.

Так! Більше!Хочеться побажати молодому поколінню.Не треба поспішати. Але і тягнути довго теж не треба.

Тому що принців мало і на всіх їх не вистачає. Та й гасла типу ,, поки я не досягну фінансової стабільності і не вирішу житлове питання – сім’ї і дітей у мене не буде”.Запам’ятайте – слово не горобець! Найчастіше, коли приходить ця фінансова стабільність, діти вже й не виходять.

Бог чує кожне слово.Золота середина повинна бути. Головне не прогавити її.

Я так думаю. Чекаю на ваші думки та історії життя.А це кілька статей на цю тему.
Три рази счастливаНик Біла ворона це моє життєве кредоВаша Біла ворона

Related posts

Leave a Comment