Краса та здоров'я

П’ять ознак нездорових відносин.

Я отримала лист від подписчицы, що у неї були чудові стосунки з чоловіком, але в якийсь момент щось пішло не так. Відповідь вилився в цілу статтю.Навіть дуже хороші, перспективні стосунки з часом можуть захворіти.

І це зовсім не означає, що вони були приречені спочатку. Багато хто з нас несвідомо шкодять своїм ставленням, і вони скочуються. Спробуйте поливати помідори бензином, і врожаю не побачите.

Кожен ваш лайк і коментар дуже важливий для мого блогу! Без них він не виживе. Дуже прошу від вас підтримки.⠀Ось п’ять ознак того, що вашим відносинам пора викликати санітарів:1️⃣ ВИ РОЗЧИНИЛИСЯ.

У вас немає інших інтересів, крім сімейних та інтересів вашого чоловіка, які ви поділяєте. Окремо від сім’ї ви не знаєте, чого хочете, чим зайнятися і про що поговорити з людьми. Всі ваші теми зводиться до дітей, спільним відпусток, ремонту та іншим уборкам городах.

2️⃣ ВИ ЧІПЛЯЄТЕСЯ. Ви відчуваєте, що треба утримувати чоловіка. Для цього потрібно погоджуватися на те, чого ви не хочете, наприклад, на секс проти волі.

3️⃣ ВИ ТЕРПИТЕ. Індикатором служить уявна фраза: «інша все це терпіти не буде. Де він ще знайде таку.

.. очевидно, дуру».

Чому інша себе любить більше, ніж ви?4️⃣ ВАС НЕ СЛУХАЮТЬ. Коли ви приходите зі своєю радістю чи болем, йому не до вас. Ваші прохання і скарги названі виносом мозку, а радісний щебет переривається щось фундаментально важливим: «я втомився, мене чекають у грі».

Ну або якось так.5️⃣ ВИ НЕ ДБАЄТЕ ОДИН ПРО ОДНОГО. Багато відносини, на жаль, приходить до тієї стадії, коли між подружжям розв’язана уповільнений війна, з періодичними бойовими діями, коли пара – не союзники, а противники.

Коли ваше перше бажання – це поставити його на місце, посперечатися, і настояти на своєму. Ось тут втрачається зв’язок та близькість.⠀Як правило, якщо ви реєструйте всі п’ять ознак, то відчуття любові до цієї людини немає і немає давно.

Але вас утримує разом звичка, і всі ті ж страхи, які привели вас у цю ситуацію. Ми як і раніше впевнені, що це єдиний ваш шанс на відносини, що абсолютно не так.⠀Давайте подумки відповімо на питання: якби вам запропонували на вибір всіх вільних чоловіків світу, обрали б ви свого? Дайте відповідь в коментарях.
І ті пункти, які дізналися своїх нинішніх або колишніх відносинах.

Related posts

Leave a Comment