Загальні теми

Провчила

Рита завжди домагалася свого, як вона завжди говорила:”Для мене немає нічого неможливого!” Звичайно, трудівниця Рита ще якась, і ремонт сама зробить, і смачно приготує, в будинку порядок, гроші теж для неї не проблема заробити. У двадцять п’ять років вийшла заміж, думала, що вдало, хоча були знайомі з Іллею тільки п’ять місяців. Три місяці сімейного життя були такими, що позаздрити можна.

Чоловік рано вставав, готував сніданок, зарплату Риті віддавав, погоджувався з її ідеями з приводу покупок, навіть генеральне прибирання по суботах разом робили. Дружина дізналася, що чекає дитину, але не поспішала говорити, хотіла на його день народження розповісти, подарунок зробити. Одного разу ввечері Ілля мив посуд, подавав дружині, яка витирала і в буфет складала.

Ненавмисно не втримала Рита тарілку, слизька посудина так несподівано вислизнула з рук, що жінка тільки ойкнула від страху, що осколками ногу поріже. Але ще більшим потрясінням була реакція чоловіка, який підлетів і вліпив ляпаса. Рита заплакала, пішла в спальню, слідом прибіг чоловік, став вибачатися, виправдовувався, мовляв подумав, що дружина спеціально посуд б’є, не цінує його працю.

Рита швидко забула проступок чоловіка, адже людина-то хороший, такого швидко підберуть, якщо кинеш. Але незабаром знову отримала від скаженого Іллі. Рита пізно повернулася додому, до мами після роботи заїхала, а телефон розрядився, не здогадалася з маминого подзвонити, попередити чоловіка, щоб не чекав як зазвичай.

Ілля відразу ж у двері схопив увійшла жінку за волосся, кинув на підлогу, по спині вдарив ногою. Рита почала кричати, що вагітна, що дитину від чоловіка законного під серцем носить. Ілля так зрадів, що дружину відніс на канапу, руки цілував, клявся, що більше пальцем не зачепить.

Прийшли якось Ілля і Рита до мами. Ілля з тещею дуже дружно жили, він називав її мамою, Рита ніколи не скаржилася на Іллю. Сиділи втрьох за столом, вечеряли, обговорювали купівлю двокімнатної квартири, з дитиною в однушке складно буде, та й кошти дозволяли.

Тільки не могли до єдиної думки прийти, в якому районі міста житло придбати. Рита хотіла ближче до мами. Сперечатися почали, Ілля знову був в люті, жінка буде квартирне питання вирішувати, він так штовхнув її, що Рита трохи зі стільця не злетіла.

Рита сама не пам’ятає того моменту, мама розповідала, що так тріснула Іллю, що той на підлозі опинився, ще й сама навалилася, почала душити. Ілля не очікував, що Рита так вчинити, він вже почав синіти, а мертву хватку дружини розчепити не міг, лише хрипкий голос долинув до тещі, яка з жахом дивилася на те, що відбувається:-Мама, допоможи! Теща схопила склянку з водою зі столу, вилила в обличчя Риті. Рита витерла рукавом обличчя, встала і вийшла на вулицю.

З тих пір ніколи Ілля не смів навіть жартома дружину вдарити. Думка Рити було понад усе, квартиру купили там, де вона захотіла. Досі живуть Ілля з Ритою душа в душу, у них вже троє дітей, будинок побудували, сад посадили собаку завели.

Ось так на все життя провчила Рита свого чоловіка. Джерело:https://zen.yandex.
ua/media/id/5a52583c7425f5de94adce97

Related posts

Leave a Comment