Загальні теми

Проблеми це нормально?

Кожен з нас має труднощі в житті.Сім’я, стосунки, здоров’я, фінанси, оточення, робота, самореалізація. Практично немає сфер життя, в яких ми не стикалися б зі складними ситуаціями.

Деякі з них, як сніжний ком, переростають у проблеми.Ми страждаємо від навалилися проблем, і бажаємо якомога скоріше від них позбутися. Ми мріємо про “рівною і нормального” життя.

Але правда в тому, що наявність проблем — це нормальне явище.Адже що таке проблема по суті? Це всього лише ситуація, вихід з якої ми поки не бачимо.Тобто, просто не знаємо в поточний момент, як вирішити виниклу перед нами завдання.

Боротися, бігти, або прийняти її як є з усіма наслідками? Як правильно вчинити?Не маючи відповіді на це питання ми відчуваємо море негативних емоцій.Ситуація пофарбована негативними емоціями перетворюється в проблему.Приберіть емоції і проблема стане завданням, яку просто треба вирішити.

Усвідомлення цього є першим кроком до усунення проблем.Важливо зрозуміти, що саме по собі наявність проблем це нормально.Серйозні складнощі викликає лише тривала нездатність вирішувати свої проблеми або звичка жити з ними.

А як ви ставитеся до проблем? Будьте здорові і щасливі.На зв’язку з вами,Сергій Гнып | Психолог, Когнітивно-поведінковий терапевт—–Підписуйтесь на канал, щоб не пропускати нові матеріали.Ще більше корисних матеріалів, відповіді на запитання передплатників і живе спілкування в Instagram і Вконтакте.

Приєднуйтесь.—–Сподобався пост? Дізналися щось нове? Не забудьте поставити лайк – це найкращий спосіб сказати спасибі.Діліться матеріалом з друзями – можливо комусь зараз ця інформація необхідна.
Ну і звичайно ж, пишіть свої питання у коментарі – поспілкуємося 🙂

Related posts

Leave a Comment