Загальні теми

Про що ніколи не можна просити інших людей

Людина як істота соціальна, яка постійно перебуває в оточенні людей. У його житті доводиться постійно контактувати з великою кількістю людей, чи це родичі, близькі люди або колеги по роботі.У спілкуванні з оточуючими, потрібно розуміти, що кожна людина з яким ми спілкуємося, впливає на нас (на нашу свідомість і світогляд).

Людина з якою ми проводимо якийсь час, впливає на нас, навіть коли ми цього не помічаємо. Впливає своїм мисленням, спілкуванням, світоглядом і порадами.Але проблема в тому, що ми не здатні контролювати те, яка інформація надходить до нас від інших людей, ми не здатні контролювати її якість.

І тому, на мій погляд, те, про що ніколи не можна просити інших людей, це просити у них порад і чинити так, як вам радять інші люди.Справа в тому що ніхто на цій планеті, не знає, як буде краще саме вам, крім вас самих. Ніхто краще вас не знає як потрібно жити саме вам, тому що ніхто з цих людей не пережив те, що ви пережили.

Кожна людина проходить свій шлях, кожен проживає своє життя, немає жодної людини який відчував те ж що і ви і мислив в точності так само, як і ви.Всі люди різні і всі проживають свій особистий життєвий шлях, який відкладає відбиток на нашому ставлення до життя, нашому світогляді та мисленні.Виходить так, що коли оточуючі радять вам, як треба поступати, вони керуються лише своїм прожитим досвідом і своїм світоглядом.

Кожна людина яка щось радить, хвалить чи критикує, робить це тільки для своєї вигоди, в своїх егоїстичних цілях, навіть якщо він цього не усвідомлює і заперечує. ( Всі люди егоїсти і це нормально!).Щоб людина могла дати слушну пораду в ньому повинна бути конгруентність і повне задоволення своїм життям.
Відповідно таких людей одиниці. І ще одним недоліком чужих рад є те, що коли рада який нам дали виявився слушною, то у нас в підсвідомості закріплюється те, що потрібно слухати інших людей і відповідно ми стаємо залежними від чужої думки.Якщо стаття була для вас корисною, ставте лайк та підписуйтесь на канал!

Related posts

Leave a Comment