Жіночий розділ

Правила сімейного етикету, які зроблять сімейне життя щасливіше

Етикет – саме та риса характеру, яка робить людину привабливою. Георгій Александров Етикет – це звід правил поведінки не тільки для королівських осіб.⠀Він застосовується у всіх сферах нашого життя.

⠀ Джерело: https://yandex.ruСегодня обговоримо 10 простих,але в теж час важливих правил етикету в сімейних відносинах. Це допоможе вам прикрасити сімейне життя приємною і ввічливою обстановкою.

⠀Стукайте, входячи в кімнату одного з членів сім’ї.Навіть в кімнату дитини. І навчіть його робити, входячи в вашу кімнату.

⠀Як мінімум обов’язково слід стукати вранці і ввечері, в цей час велика ймовірність, що людина може переодягатися.Ввічливість.⠀Будьте ввічливі в колі своєї сім’ї не менше, ніж у суспільстві.

Навіть більше. Не забувайте про слова “будь ласка”, “перепрошую”, “дякую”. Розділіть домашні обов’язки між усіма членами сім’ї.

⠀Тут, звичайно, немає чітких рамок і правил. Але кожному з домочадців непогано було б мати свій обов’язок.⠀По-перше, не буде скинута вся робота на одного.

По-друге, діти будуть дисципліновані і відповідальні.⠀ Поведінка за столом.⠀Привчайте дітей завжди мити руки перед їжею.

Своїм прикладом показувати, що за столом треба виглядати охайно і чисто.⠀Бажайте один одному “приємного апетиту” і обов’язково скажіть “спасибі” після їжі. Похваліть приготоване блюдо, це завжди приємно і викликає бажання радувати ще більше кулінарними шедеврами.

⠀ При вході і виході з квартири, наприклад, в школу/на роботу цілуйте матір, батька (чоловіка, дружину, дітей). Також не хлопайте дверима, витирайте ноги коли повертаєтеся.⠀ Якщо в сім’ї є літні люди, слід ставитися до них з особливою увагою.

⠀Зайвий раз запитати чи не потрібна допомога, не шуміти коли людина відпочиває.⠀Не можна припиняти розмову, коли до кімнати входить свекруха або теща. Робити якісь неприємні посилання на їх вік і тим більше вселяти дітям про “старечих” дивацтва бабусі/дідуся.

⠀Позбавте близьких від сильного контролю.⠀Будь то чоловік, дружина або діти. Цей неприємно всім.

Так ви показуєте свою недовіру. Якщо все-таки це необхідно, слід робити це делікатно, не нав’язливо.⠀Дорослі не повинні критикувати/ображати один одного при дітях.

⠀Це може налаштувати дитину проти одного з вас. Або у нього скластися неправильна думка про рідну людину.⠀Зовнішній вигляд.

Подерті сорочки і розтягнуті штани невідповідний комплект одягу для дому. Це тільки відштовхує вас один від одного.Куди приємніше бачити всіх в гарному одязі.

Нехай навіть вдома.⠀Сьогодні дуже великий вибір зручної, але охайної одягу для дому. Як для жінок, чоловіків і дітей.

⠀ Спільне проведення часу. Походи в кіно, вечірні чаювання, прогулянки в парку. Всі разом.

Діти, батьки, бабусі, дідусі.⠀Обов’язково знаходите заняття, яке буде всім до душі. Це чудово згуртує вашу сім’ю.

⠀Джерело: https://yandex.ruКроме всіх цих пунктів, пам’ятайте про турботу про близьких. Не чіпляйтеся один до одного.

⠀Не варто намагатися когось переробити, поважайте інтереси і особистий простір рідних людей.⠀Виконуючи ці поради ваше сімейне життя стане легше, комфортніше і щасливіше.⠀Кожен буде хотіти повернутися в будинок, де такі сімейні відносини.
Сподобалася стаття? Тоді ставте великі пальці вгору, підписуйтесь на наш канал і поділіться статтею з друзями. Спасибі, що дочитали до кінця!

Related posts

Leave a Comment