Краса та здоров'я

Поборола спеку. Мама на дачі не могла працювати через “пекла”. Я знайшла рішення (тепер немає проблем зі здоров’ям)

Здрастуйте, дорогі читачі!Зараз у багатьох районах Росії, та і не тільки, стоїть нестерпна спека. Моя мама дачниця. Спека погано позначається не тільки на людей, але і на рослини.

Мама постійно на дачі. Але і сама жарку погоду переносить погано. Вийде, поковыряется на грядках, зайде в будинок, відпочине від пекла.

Сонечка в будинку немає, але все одно повітря гарячий. Мені довелося шукати варіанти, як їй допомогти. Турбота про матір, як ніяк.

Зараз вам розповім, як бюджетно врятувала її.Справа в тому, що наш будиночок стоїть таким чином, що прямо нагрівається повністю. Я сама особисто занавешивала все що є вікна.

Все прикрито, промені ніби і не потрапляють, але жахлива духота. Просто дихати нічим. Мамі завжди потрібна прохолода періодично.

У місті в будинку стоїть кондиціонер. Від нього толк є. Але і вболіваємо потім не менше.

Продуває наскрізь практично, зате прохолодно. Але і дорого.На дачу такого не встановиш.

У нас швидше розкриють її на наступний день. За підсумком, сусідка порадила мені переносний кондиціонер 4 в 1. Я навіть і не знала про таке.

Вона похвалила його, сказала користується тільки їм. Дала посилання на офіційний сайт.Я як приїхала додому, зайшла на сайт і ознайомилася.

Це досить таки цікавий прилад, який і зволожує, охолоджує і очищає повітря. Характеристики сподобалися, ціна дріб’язкова, вирішила замовити. Оформила я замовлення без передоплати, що мені сподобалося, все чесно.

Привезли через 2 дні, відразу і заплатила після перевірки його. В ході першого використання я помітила:Він дуже зручний. Не великий, але і не дуже маленький.

Я його залучила, залила воду, почекала 3 хвилинки і включила. Працює без шумно, я на ніч стала навіть залишати. 3 режиму.

Охолоджує, робить повітря свіжим, приємним. Дихати взагалі по-іншому стала. Ще й підсвічування ніжна.

Я раніше хотіла все купити зволожувач повітря, а тут он все в 1 приладі. Мені шалено сподобався. Я цей відвезла мами, вона в захваті була.

А собі ще замовила. І варто сказати, що шкіра стала м’яка і не суха, як раніше, виявляється, це сухе кімнатне повітря сильно впливає.Дорогі мої, я замовляла на офіційному перевіреному сайті, там зараз діє знижка (ПОСИЛАННЯ НА ПОКУПКУ).

Якщо хочете заощадити на кондиціонерах, і при цьому подбати про здоров’я всього організму і шкіри, то тільки він. Раніше від маминого кондиціонера хворіли все літо, а зараз казка та й годі.Бережіть себе і любите.
Спасибі за прочитання, ставте клас!

Related posts

Leave a Comment