Відносини

Пацієнт домагався любові уролога.

жінки – краще не читайте Кожен мужик в юності(та й не тільки) гуляв. Це даність і незаперечний факт. Я, відповідно, теж, але не виблискуючи особливою розбірливістю – кидався на все, що ворушиться.

Результат не змусив чекати – незабаром я з сумом і незрозумілою тривогою почав відчувати симптоми одного з відомих і поширених захворювань: Neisseria gonorrhoeae або «французький нежить». Здав всі аналізи, діагноз підтвердився. Я почав лікування.

У мене був дуже хороший знайомий лікар-уролог, який мене лікував і консультував. І він мені розповів історію про одного свого клієнта, яка мене тоді розсмішила. Лікар – уролог: Сергій Анатолійович, високий, стрункий блондин років сорока, розведений, завжди оточений натовпом прихильниць, такий альфа-самець.

фото не його, звичайно ж джерело фотоru.dreamstime.com Його пацієнтом був мужик, який приїхав сюди з Грузії, невисокий лисий товстун років 45 на ім’я Георгій.

Просто щоб ви представляли його зовні, сама Грузія і грузини тут взагалі не при чому. Потрапив Георгій до нього на прийом випадково, його турбував простатит і геморой, і він пішов до першого ліпшого лікаря по талону з реєстратури. Поговоривши з Георгієм, обговоривши всі нюанси, точно в деталях я не знаю, чого там і як, лікар призначив лікування і благополучно відбув у відпустку(так вже співпало).

Відпочив, вийшов на роботу, а дівчата з реєстратури йому розповіли, що той мужик ненормальний(Георгій) облягав їх кожен день, вимагаючи дати йому адресу доктора або телефон, до іншого лікаря йти навідріз відмовлявся, вимагаючи Сергія Анатолійовича. джерело яндекс картинкиЛадно, прийшов до нього на прийом, приніс фрукти, вино. З посмішкою сів поруч, став розпитувати за відпустку.

Потім плавно перейшов на особисті теми. Дізнавшись, що його доктор розлучений, помітно підбадьорився, повідомив, що теж в розлученні. По секрету повідомив лікаря, що “толку від них, вони всі дури і чоловіка тільки чоловік розуміє”.

Всі розмови в підсумку зводилися до пропозиції дружби, спільну поїздку в ресторан або додому до Георгію, там є хороше вино, привезли з батьківщини. Сергій Анатолійович вже став здогадуватися, що Георгій відчуває до нього якісь почуття і намагався відшити настирливого залицяльника. джерело яндекс картинкиНо Георгій не здавав позиції.

Він домігся, щоб лікар провів йому масаж простати. Є така фішка при лікуванні простатиту. Довелося провести процедуру, діватися нікуди.

Після чого пацієнт приніс йому ще фруктів і вина і став натякати ,що теж не проти помасажувати улюбленого Доктора. У відповідь він був посланий подалі разом зі своїми подарунками, але знову не відставав. Ця історія рознеслася по всій поліклініці і над ним іржав весь персонал.

Головлікар, мужик з гумором, порадив йому вже зробити з цього приводу, або погоджуватися або вже як то порвати ці нездорові відносини.джерело-яндекс картинкиПосле роботи Георгій щодня зустрічав (як би ненароком) Сергія Анатолійовича і цікавився його справами, пропонував довезти до будинку. Допомогла в цій ситуації одна медсестра, з якою доктор крутив роман в минулі часи.

Вийшовши на вулицю разом з ним, дівчина пристрасно поцілувала його при Георгія. Потім під руку вони пішли до нього додому.Георгій сидів збентежений і принишклий.

Ще кілька днів поспіль дівчина влаштовувала такі вистави для стурбованого пацієнта, Георгій зрозумів, що йому тут нічого не світить і більше не з’являвся. джерело яндекс картинкиА Сергій Анатолійович одружився на тій медсестрі в підсумку. Щоденні походи в якості проводжаючої принесли плоди, у них по новій спалахнули почуття і вони зійшлися.

Іноді я бачу його профіль у соцмережах – вони досі разом, вже багато років. Все це він мені розповів, коли ми з ним вийшли на ґанок перекурити поговорити після уколів і процедур, мені призначених. Сподобалася історія-підписуйтесь на канал, ставте лайки і коментуйте.

Related posts

Leave a Comment