Жіночий розділ

Оповідання «Другий шанс стати щасливою». Частина 3 (розв’язка)

Щаслива Катерина Частина 1 >>> здесьЧасть 2 >>> здесьПроснувшись вранці, дівчина зрозуміла, що хоче справити на Дениса враження. І на вечір вирішила приготувати для нього своє фірмове блюдо.Поки Денис закінчував чищення ноутбука, Катя готувала вечерю.

– Всі файли вантажаться зі швидкістю світла, – сказав Денис, зайшовши на кухню.- Так, і в мене теж все готово. Сідай, – запропонувала Катя.

Розклавши вечеря по тарілках, дівчина попросила Дениса розповісти про себе.- Я спочатку хотів вступати до музучилища, але запізнився з подачею документів. Потім вступив на філфак на педагогічний.

Але за спеціальністю не пішов, мені якось комп’ютери ближче.- О, та ти гримуча суміш. А на якому інструменті вчився, якщо хотів в музучилищі чинити?- Фортепіано.

Люблю джаз.- А що саме?- Старі теми. «Кленовий лист», «Артист естради».

Чула?- Так? А мені зіграєш?- Ну так, якщо в гості прийдеш.- Добре, як-небудь, – запевнила Катя.- Слухай, я вже засидівся.

Піду, а то ти мене виганяєш. З ввічливості. Спасибі велике.

За все.- Денис, а давай я тобі заплачу за ноутбук?- Та не треба мені нічого..

. Крім тебе. Ти мені дуже подобаєшся, – сказав Денис і дуже збентежився.

– просто підійти до тебе боявся. Думав, що у такої дівчини, як ти, напевно хто-небудь є. Гаразд, піду.

Поки що.Катя підійшла до Дениса і ніжно поцілувала його. Цю ніч молоді люди провели разом.

***Вранці, розбудивши Дениса, Катя поцілувала його.- Уявляєш, я боявся прокидатися, – зізнався Денис. – Думав, що все це сон.

І тебе поруч не буде.- Я тут, а ти вже запізнюєшся на роботу.- А котра зараз година?- Вже пів на дев’яту, і далі жаліти тебе не можна.

– Слухай, а давай сьогодні пообідаємо разом! – запропонував Денис. – Я знаю чудове кафе.- Денис, я сьогодні не можу.

У мене зустріч з клієнтами. Я буду в офісі тільки ввечері.- Ех, – засмутився Денис.

– Тоді я буду думати про тебе кожну секунду.Денис швидко одягнувся і побіг на роботу. Залишившись одна, Катя зайнялася своїми справами.

Раптом пролунав телефонний дзвінок.- Так? А, Олексій, це ти, – засмучено промовила дівчина. – Так, я знаю, що ти забув свою сумку.

Але зараз я чекати тебе не буду. У мене робота.Несподівано грюкнули вхідні двері.

І в кімнату увійшов Олексій з букетом квітів.- А мене не треба чекати. Я вже тут.

– Не зрозуміла! – Катя не очікувала його побачити.- А вони все ще у мене, – побрязкуючи ключами, сказав Олексій.- Що тобі треба?- Для початку візьми квіти.

– Міг би обійтися без хабарів. Я тобі й так сумку віддам.- Кати, ну давай без цього.

.. Я прийшов попросити вибачення.

Послухай, ми розлучилися, і я тільки зараз зрозумів, як мені погано без тебе.- Це жарт? – перебила Катя Олексія.- Мені не до жартів.

Давай почнемо все з початку. Ти хотіла весілля? Давай одружимося.- Леш, мені зараз абсолютно колись з тобою говорити.

Забирай сумку і йди.- Гаразд, тільки речі я залишу. Раптом ти не подзвониш, а так буде привід зайти.

Я прийду сьогодні ввечері.Поклавши букет на диван, Олексій пішов. Катя швидко зібралася і пішла на зустріч з подругою.

– Іриша, привіт, – побачивши подругу, Катя помахала їй рукою.- Привіт. Добре виглядаєш, – оглянувши Катю з ніг до голови, зробила комплімент Ірина.

– Спасибі.Катя розповіла Ірині про все, що сталося за останні дні.- Катюха, я так рада, що все так добре закінчилося.

Тепер ти можеш повернутися до Льоші. Ви одружитеся!- Ти знаєш, я передумала.- З розуму зійшла? Це все із-за цього малолітки? Ти з ним провела всього одну ніч, а Льошу ти знаєш багато років.

Тим більше, Льоша був перед тобою винен, а тепер буде носити тебе на руках.- Так, Денис не малолітка. Він дуже розумний і дбайливий.

А ось Олексія я знаю як облупленого. Він думає тільки про себе.- Про, – зацікавлено промовила Ірина, – а не закохалися чи ми бува?- Так, тихіше, Денис йде, – Катя щасливо посміхнулася.

– Катюш, я так радий тебе бачити, – промовив Денис, коли підійшов до дівчат. – А я тільки з обіду. Знав би, що тебе побачу.

.. Я скучив.

.. А це твоя подруга?- Так, познайомся.

Це Ірина. А це Денис.- Ну ладно, Катюш, я піду, – сказала Ірина.

– Я забіжу до тебе ввечері.- А ввечері не вийде, – сказав Денис. – У нас з Катрусею плани.

– Які? – запитала Ірина.- А ми йдемо знайомитися з моїми батьками, – гордо промовив Денис.- А чи не зарано? – запитала Ірина.

– Я люблю Катю вже давно, і не бачу сенсу розтягувати роман на кілька років.- Слухай, Денис, я не знала про твої плани, тому обіцяла Ірині допомогти їй в одній справі, – викрутилася Катерина.- Так, Дзень, – підтвердила правоту подруги Ірина.

– Не ображайся, я, правда, без допомоги Катьки ніяк не обійдуся.- Ну ладно, сам винен, – розчаровано промовив молодий чоловік. – Я тоді подзвоню батькам і домовлюся на завтра.

Добре?- Звичайно, – погодилася Катя. – Ну що, Іріша, до вечора. А ми підемо спробуємо попрацювати.

Так, Денисе?- Так, кохана.Катя взяла Дениса під руку, і вони попрямували в офіс.***Увечері до Каті прийшов Олексій.

– Катя, послухай мене. Я хочу сказати, що дуже тебе люблю. І ці чотири роки, поки ми були разом, були найкращими для мене.

І я хочу, щоб усе моє життя було, як ці чотири роки.- А моя? – запитала Катя.- Твою я зроблю як у казці.

Будеш моєю принцесою, – пообіцяв Олексій.- Шкода, що раніше не була. Знаєш, Леш, наші відносини були помилкою.

– Відмінно! Що ж такого сталося за ці три тижні, що мене не хочеш бачити?- А ти думав, поманиш мене цукеркою, і я як собачка прибіжу до тебе?- Не утрируй.У цей момент пролунав дверний дзвінок.- О, – насмішкувато сказав Олексій.

– Це Ірина, прийшла рятувати свою вірну подругу.- Ага, – підтвердила Катя і пішла відчиняти двері.Наздогнавши дівчину в коридорі, Олексій сказав:- Ми ще не договорили.

Вічно Ірина лізе не в свої справи.- І що, я тепер двері не можу відкрити?- Я сам відкрию і все їй скажу.Відкривши двері, Льоша побачив Дениса.

– І що цей чудик робить тут? – Олексій був незадоволений присутністю суперника. – Я думав, ти пожартувала.- Денис! – щасливо мовила Катя.

– Вибач, Катюш, хотів тебе хоч на хвилинку побачити, ображено промовив Денис. – Тільки не думав, що твоя подруга – це колишній.Молодий чоловік розвернувся і пішов.

– Денис, почекай! – Катя хотіла побігти за ним, тільки Олексій перегородив їй дорогу.- Слухай, нехай чеше.- Та відчепися від мене! – вириваючись з обіймів Олексія, Катя побігла за коханим.

Наздогнавши його на вулиці, дівчина спробувала пояснити ситуацію:- Зрозумій, я справді розлучилася з Олексієм. Я буду тобі це повторювати, поки не скажеш, що віриш мені.- Припустимо, вірю.

– І все?! А те, що я розлучилася з ним з-за тебе?- Я люблю тебе, – промовив Денис і обійняв Катю.У цей момент з під’їзду вийшов Олексій. Він побачив обнімаються Катю і Дениса.

– Він скоро кине тебе. Подорослішає і кине.- Не звертай на нього уваги, – тихо промовив Денис.

Побачивши, що на нього ніхто не звертає уваги, Олексій махнув на них рукою і пішов геть.- Ну що, пустиш мене погрітися? – з надією запитав Денис.- Я сама тебе зігрію.

– Так, а ти пам’ятаєш, куди ми завтра йдемо?- Куди?- До моїх батьків. Знайомитися. І взагалі, ти вийдеш за мене заміж?- Так.
..КОНЕЦПодписывайтесь на канал :)Багато інших цікавих розповідей >>>

Related posts

Leave a Comment