Відносини

“Не зустрічайтеся з першою любов’ю”: вірш Друніної і історія про те, як минуле може зруйнувати життя

В моєму колі велике ЧП – розставання і розлучення однієї дуже хорошої подружньої пари. З Сашком ми разом вчилися ще в інституті. На третьому курсі він одружився на дуже красивій усміхненою скромній дівчині Ані.

І все у них з самого першого дня було чудово.Чудова весілля (постаралися батьки з того і з іншого боку), своя квартира, безхмарне майбутнє. pixabay.

сомСаше після вузу відразу вдалося отримати стабільне і високооплачуване місце роботи. Аня теж будувала свою кар’єру. Жили дуже добре, багато в нашому колі їм навіть заздрили.

Потім народився синок, за ним другий. Хлопчики – просто чудо. Розумні, симпатичні, слухняні.

Не сім’я, а казка. Ви думаєте, що з роками щось померкло? Ні! Була любов, взаєморозуміння, дружба..

. Ну, або здавалося, що вони є. Діти виросли.

Старшому сімнадцять років, молодшому – п’ятнадцять. І тут прийшла біда. Аня поїхала в свою рідну школу на святкування 75-річчя навчального закладу.

Запросили випускників різних років. Повернулася під ранок. Саша зараз розповідає, що ніякого підступу тоді не помітив.

.. Це було в лютому.

А тиждень тому вона оголосила йому, що хоче розлучення. Чесно розповіла, що зустрілася в школі з однокласниками, з яким зустрічалася у випускних класах. І, мовляв, перша любов спалахнула з колишньою силою, а то і з більшою.

Весь цей час вони з ним зустрічаються, проводять разом час. А в той перерву, який видався через самоізоляції, Аня остаточно переконалася – жити без однокласника не може і готова на все, щоб бути з ним. Всі друзі Саші в шоці.

Літні батьки в істериці (причому і Анины, і Сашині). У мене з тих пір, як дізналася, все з рук валиться. Невже перша любов має таке значення? Адже це таке незріле, як правило, почуття.

Виграє Аня від свого рішення змінити життя і фактично кинути сім’ю? Ой, не знаю…

Згадалося вірш Юлії Друніної про те, чи варто зустрічатися з першим коханням…

P. S. Саша показав мені фото свого суперника.
Це просто жах! Якийсь безформний, пузатий, лисий, пропитой мужик. При цьому Саша – високий спортсмен з благородною сивиною на скронях. Що Аня знайшла у своїй першій любові???!!!

Related posts

Leave a Comment