Відносини

Не потрібно нав’язувати свою любов

На жаль, любов не завжди взаємна. Хтось нас любить без взаємної симпатії у відповідь, когось- ми. Кожна людина хоча б раз у своєму житті пережив нерозділене кохання.

Спустошувальний відчуття – хочеться бути з цією людиною, говорити з ним, любити його. А йому тебе – немає.Як бути? Відпустити ситуацію.

Не треба нав’язувати свою любов. І на це є ряд причин.По-перше, серцю не накажеш.

Ви не зможете змусити іншу людину вас полюбити. Ви можете бути найкращою, але любов йде від серця і тільки. Адже серцю не накажеш.

Дозвольте цій людині самому зробити вибір.Хтось скаже: “ну й добре – я буду любити за двох” або “стерпиться – злюбиться”. Але це не більше, ніж домисли.

Ваш возлюбленый може почати з вами стосунки з поваги до вас, чи з жалю. Але завжди присутній той фактор, що ваше серце зайняте, а його вільно. А природа не терпить порожнечі – перебуваючи у відносинах з зручним, але не коханою людиною, наше серце залишається вільно і продовжує шукати підходящого партнера.

По-друге, навіщо вам потрібні відносини, в яких вас не люблять? В яких потрібно добиватися прихильності, нав’язувати своє кохання і доводити, що ви – найкращий. Кожна людина гідна любові і має право любити і бути коханим, просто за те, що він є. Ось саме такий – зі своїми примхами і звичками.

А якщо нав’язувати свою любов, то це з часом набридне і вам. Ви втомитеся. Адже любов – це не поле бою.

Любов повинна наповнювати людини, як посудину. Скрізь потрібен баланс – адже якщо судини постійно виливати воду, він стане порожнім..

.Не спорожняйте себе. Не нав’язуйте свою любов.
Шукайте взаємності. Баланс в отриманні і віддачі любові і є той самий секрет щасливих відносин.

Related posts

Leave a Comment