Гармонія

Мати розшукала сина, якого віддала в Дитячий будинок по молодості. І тепер під загрозою його сімейне щастя

Цю історію надіслала мені читачка Марія Ф. Вона дуже хоче, щоб їй допомогли доброю порадою. Давайте не залишимося байдужими до її історії.

Я знайшла себе в житті, мабуть, ідеального чоловіка. Він добрий, турботливий і уважний, незважаючи на те, що виріс у дитячому будинку.У нашій міцної сім’ї є донька, а у відносинах панує повне взаєморозуміння.

Мої батьки живуть далеко, а своїх чоловік ніколи не шукав. Однак якщо Магомет не йде до гори, гора, а точніше його мати прийшла до нього сама.Це була жінка бальзаківського віку, доглянута і вихована.

Вона розповіла, що не хотіла залишати сина, але їй довелося піддатися тиску сім’ї. З тих пір щоночі вона засинала з думками знайти його..

. І ось знайшла. Вона виявилася розлучена і дуже самотня.

Молила про прощення, і неможливо було не пройнятись до неї співчуттям і симпатією.Мій чоловік пробачив її, їх спілкування стало більш тісним. Здавалося, вони обидва хочуть надолужити втрачені роки.

Спочатку я була рада за чоловіка, адже він буквально розквітав на очах, а в онуки з’явилася улюблена бабуся. У нас були спільні прогулянки, подарунки, радості сімейних вихідних.Але перша ейфорія змінилася зовсім іншими почуттями.

Я стала помічати, що чоловік ставить думку і бажання матері вище моїх. Він став розповідати їй все, включаючи особисті речі, стосуються тільки нас двох.Якщо раніше в будь-якій проблемі ми разом шукали вихід, то тепер робили так як вирішить його мати.

Він став усюди кликати її з собою, мені здається, тільки в ліжку ми стали залишатися удвох. джерело: womancosmo.гії то мене не покидало відчуття, що вона стежить за нами з шафи.

Почалися сварки, після яких чоловік бігав скаржитися до матері. Знайшовши свою сім’ю, мій чоловік поставив під загрозу нашу.Останньою краплею стало їх рішення з’їхатися.

Вирішили продати квартири і купити спільний дім. Бачити його маму 24/7 я абсолютно неготова. У нас своє життя, я не хочу весь час танцювати під чужу дудку.

Я розумію, що мати рада знайти сина, а мій чоловік свою матір…

Але чому я повинна платити за чужі помилки минулого? Не знаю, як мені зберегти сім’ю…

****Дорогі читачі, напишіть свою думку про ситуацію в коментарях. А так само, обов’язково зайдіть на канал Фіона Клірі.Ця талановита жінка пише такі чудові розповіді, що ви точно станете її передплатником.

Дякую вам за прочитання. Будьте добрішими сьогодні. І завжди.

Related posts

Leave a Comment