Відносини

Любов зла, полюбиш і…

Дивлюся я на своїх батьків і бачу щасливу сімейну пару. Вони разом вже 30 років, звичайно, не без сварок, але ж без них і не цікаво. Але в цілому, дивлячись на них як раз і виникає та сама думка: “Любов є, і вона прекрасна”.

Але от чомусь, коли я дивлюся на майже всіх своїх подруг, то бачу одну і ту ж картину. Дівчата, які добре готують, стежать за собою, самі заробляють, їздять на машинах (в кредит, а не те, що ви подумали), зустрічаються з хлопцями, яким від життя не треба рівним рахунком нічого. З тим типом чоловіків, які нікому нічого не повинні, але при цьому яким повинні всі інші і все, що вони побажають.

В певний момент мені стало цікаво, що думає старше покоління про таких союзах. Тому тісно почала спілкуватися з мамами моїх подруг. Звичайно, у них з появою таких чоловіків у своїх дочок волосся встало дибки і сивини на голові побільшало.

І немає, це не снобізм і не бажання когось принизити. Поганого про тих хлопців теж нічого сказати не можу, просто їм потрібні зовсім інші дівчата – дівчата їх рівня. Які готові прожити все життя в однушке з трьома дітьми, питущим чоловіком (і навіть якщо вони не п’ють зараз, думаю, будуть пити потім, коли зрозуміють, що будувати життя треба було раніше) і з сальним пучком на голові.

Точно така ж, до речі схема і з дурними дівчатками, які чомусь вважають, що за їх гарненьке личко і нульовий інтелект за ними повинні вишикуватися купа багатих “татусів”. Тут два варіанти: або вони просто “матимуть” тебе і залишать, або навіть погляд на тебе не впаде.Таким дівчаткам потрібно або розвивати своє мислення і розумнішати, або стримувати своє побажання.

Так, кохання не прорахуєш, і, як говориться, вона зла. Тільки от крім любові і мрій у життя повинен бути присутнім і здоровий глузд. І вибір свого партнера (якщо, звичайно, ти плануєш з ним довгі і серйозні відносини) повинен бути заснований не тільки на емоціях і почуттях, але і трохи на холодному розрахунку.

Щоб не було болісно боляче за безцільно прожиті роки.Як-то так. Сьогодні можливо дуже сумбурно, але спробую в подальшому розкрити цю тему більше.
Варто?

Related posts

Leave a Comment