Відносини

Любов і закоханість — почуття першої закоханості, чим відрізняється любов від закоханості

Любов і закоханість — чи є різниця? Дуже часто ми можемо прийняти стан закоханості за справжнє велике почуття, та просто не знаємо або не розуміємо, як відрізнити любов від закоханості. Але для усвідомлення того, чим відрізняється любов від закоханості, має пройти час, все, як кажуть, приходить з досвідом.Джерело фотоПережив першу закоханість, ми знаходимо нові відносини, більш пристрасні й глибокі, з яких і бачимо різницю між закоханістю і коханням.

Фахівці з психології закоханості стверджують, що обов’язковим періодом у розвитку особистості є його перша закоханість. Саме це почуття, випробуваний нами в юності, допомагає формуватися особистості, її смакам, сексуальним пристрастям і здатності розрізняти любов і закоханість як такі.Для цього наука виділяє спеціальні ознаки закоханості: увага і турбота про об’єкт обожнювання, підвищене вироблення гормонів, посилення статевого потягу, турбота про свою привабливості, постійно піднесений настрій, посилення еротичних фантазій, які стають все більш складними і незвичайними.

Почуття закоханості, як стверджує психологія закоханості властиво абсолютно всім. І ніхто від неї не застрахований. Часто нове почуття захоплює і поглинає людину повністю, як, наприклад закоханість у чоловіків, які віддаються у владу нової партнерки по відносинам повністю, і можуть на час забути про сім’ю, роботу і звичного життя взагалі.

Але завжди потрібно розрізняти любов і закоханість, щоб потім не було неприємних наслідків. Але і не варто ставати недовірливим і закриватися від світу, щоб ці прекрасні почуття — любові і закоханості — обов’язково були присутні у вашому житті. Адже без них життя стане прісною і безрадісною.
А розрізнити одне почуття від іншого ви зможете тільки випробувавши їх обидва.

Related posts

Leave a Comment