Сім'я

Люблячий чоловік своїй жінці співжиття не запропонує.

Багато жінок визнають, що їм некомфортно жити в статусі “цивільного шлюбу”, а прямими словами – жити.А все починається дуже навіть мило і романтично. Зустрілися двоє і відчули іскру, яка, як водиться, пробігла.

Не в силах чинити опір потягу, коли зносить голову і почуття через край, від поцілунків , зазвичай, переходять до самого процесу.Кінець самотності! Ось він, мій єдиний, ніжний, чуйний, люблячий і турботливий. Ми разом! Де разом? У нього або в неї, або знімаємо загальну квартиру – яка різниця? Ми разом.

І це головне!!!Це найбільш поширений сценарій зав’язки “співжиття”.Для багатьох людей слово “співжиття”, звучить огидно. Погоджуся з ними, сама його не люблю навіть вимовляти.

Напевно тому, термін “співжиття” скромно вуалюють терміном “цивільний шлюб”, що суті, за великим рахунком, ніяк НЕ ЗМІНЮЄ.Після короткого часу перебування в ейфорії, починається хвиля з’ясування відносин з приводу: “Що це з нами сталося і як ми будемо далі?” Зрозуміло, що подібні питання починає задавати жінка, тому що такі питання найчастіше хвилюють жіночу половину людства. І, швидше за все, не випадково! Якщо не брехати собі, то жінка прекрасно розуміє, і вона починає відчувати: “щось пішло не так”.

Зовсім не так, як вона уявляла своє жіноче щастя. Ось начебто все добре, але чогось не вистачає.А не вистачає простого – любові.

Справжньою, щирою і чесною. Тієї любові, коли чоловік, зустрівши свою єдину, яку шукав, просто не може не сказати: “Виходь за мене заміж”! Тому, що по-справжньому люблячий чоловік не запропонує своїй жінці: “Давай спробуємо пожити разом”.Коли ви не зовсім впевнені в якості продукту, то завжди краще, звичайно, спробувати.

Але навіть не цей факт, найбільше психологічно травмує жінку. Більш принизливим є, випрошування у чоловіка, з яким вона живе, статусу дружини. А просити в тій чи іншій формі доводиться.

Одна запитає, інша влаштує скандал і зажадає, а третя – буде мстити. Мало хто знає, подібний жіночий психологічний феномен, як неусвідомлена помста. Якщо чоловік тримав жінку в “цивільному шлюбі – співжитті” довше, ніж вона припускала, то жінка буде мстити.

Її таємна і прихована, часто нею самою неусвідомлювана помста, як раз почне проявлятися, після офіційної реєстрації шлюбу. І тоді можна почути висловлювання чоловіків: “Після укладення шлюбу все стало гірше”, “Її як підмінили”. Тепер уже чоловік спантеличений питанням: “Що пішло не так?” І гірко дають поради друзям не одружуватися.

Молоді чоловіки розповідають своїм приятелям про сварки і метаморфози, які починають відбуватися в їхньому житті після Загсу. Вони впевнені, що відносини стали погіршуватися з причини, що дружина “осміліла”, “знахабніла”, “вирішила, що він тепер нікуди не дінеться” та ін. Вони не знають жіночої психології.

Тим самим , вони роблять не зовсім правильні висновки. А приятелі, намотують на вус, що не треба одружитися, краще тримати її на короткому повідку. Так народжуються руйнівні для сімейних відносин міфи та хибні уявлення.

Виходить, що цивільний шлюб ( співжиття) не вигідний і руйнівний для обох статей. Принизливий для жінок, і б’є бумерангом по чоловікам.Сімейний психолог Васильєва Світлана.

З питань консультацій звертайтесь +7 902 892 7890 ( Вайбер, Ватсап)Сподобалася стаття? Ставте лайк – палець вгору.Залишайте, будь ласка, свої коментарі, це корисно для розвитку мого каналу.Поділіться в коментарях вашими думками і історіями, відповідаю, як правило всім.
Спасибі, що ви , також, як і я – “ЗА СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ!”

Related posts

Leave a Comment