Гармонія

ЛАМАЄМО ФОРМУЛУ СТРАЖДАННЯ І НЕЩАСТЯ

Одна моя учениця сказала мені вчора: “Спасибі, що розповіли, що може бути інакше! Тепер я можу все змінити”Поставте ♥️ на цю посаду, адже він створений завдяки їй.Хто з вас не чув про формулою: заперечення-гнів-торг – депресія-прийняття? Кожен психолог з радістю вам її повторить і пояснить. Ви її в собі і помітите заспокоїтеся.

Ви знали, що ця схема веде вас до СТРАЖДАНЬ і нещасть, поки ви її не зламаєте?Але щоб її зламати, треба розуміти, як вона працює і де її слабке місце!Давайте поясню в науково-популярному стилі.Сталося щось неприємне і ви пішли за стадіями:1. ОтрицаниеМозг не любить витрачати нашу енергію і пригнічує емоції.

Типу нічого не сталося.2️. ГневТело дає сили на зміну.

Це переломний момент. Якщо ви його використовуєте, то все може бути інакше.3️.

ТоргЕсли ви у владі вашого мозку, то він швидко заповнює вас відмовками. Йому страшно і хвилююче за наслідки. Плюс дії – це трата енергії.

Він завжди за економію.4️. ДепрессияТело охоплює смуток, що ви як завжди все пропустили.

Це другий переломний момент. Якщо це і правда не змінити, то треба відпустити. Більшість не вміє.

Змішання емоцій смутку і гніву (поки ви сподіваєтесь і в глибині душі хочете все поміняти, він буде вырабываваться і спробує перекрити смуток) дає депресію. Завжди. Це фізіологія.

5️. ПринятиеМы любимо грати в жертву. Нічого не змінити, треба прийняти.

Ручки склали. Привіт, страждання, апатія, відсутність сил, хвороби..

.В більшості випадків поміняти можна і потрібно!Є лімітоване кількість ситуацій, де нічого не зробити. Їх треба знати і відпускати.
Не вірите? Я раніше теж не вірила, поки не пройшла курс емоційного стреченга і не навчилася контролювати свої емоції.До речі, на якій стадії ви зараз у зв’язку з кризою і карантином?

Related posts

Leave a Comment