Сім'я

Куркума диво приправа для чоловіків і жінок

Куркума це індійська пряність (добавка) яку дуже часто застосовують в кулінарії, проте ця спеція не тільки доповнює страви, вона ще й корисна, а так само шкідлива в особливих випадках, і зараз розберемося в яких і де.Корисні свойстваКуркума відновлює імунітет, сприяє правильно роботі печінки, перешкоджає утворенню холестерину, нормалізує артеріальний тиск, зміцнює м’язи і кістки, зміцнює серцево-судинну систему, а так само підвищує рівень тестостерону у чоловіків, а у жінок куркум допомагає скинути зайву весКак ви вже зрозуміли дуже корисна приправа яку гріх не додавати собі в їжу.Куркума в сірому вигляді, і в порошковому вигляді А які ж шкідливі властивості куркуми або кому не варто її є й додавати,На самому діли їх зовсім не багато,1.

Аллергия2. Може провокувати скорочення м’язів жовчного міхура, що шкідливо для хворих жовчнокам’яної хворобою;3. Порушення згортання крові (у разі гемофілії).

Ось і все, якщо у вас цього немає, то можете сміливо додавати її собі в їжу, і будете здорові красиві і в хорошому настрої.  Якщо сподобалася стаття поставте лайк, моно написати коментар, так само переходите на сайт або в instagram.Сайт – www.
ekb-massage.ruИнстаграм – @ekb_massage_ru

Related posts

Leave a Comment