Відносини

Катіна любов (розповідь, частина перша)

– Ну навіщо, навіщо ти її сюди покликав?! – Таня була готова розплакатися. Але макіяж потече, перед гостями соромно..

. – Я її не кликав, – слабо виправдовувався Вадим, новоспечений чоловік Каті. – Вона сама прийшла.

..Таня похмуро подивилася на танцпол, де танцювала Катя.

Погляди всіх гостей були спрямовані тільки на неї. Катя була такою красивою, що так було завжди і скрізь. Суміш арабської, татарської та російської крові дала їй шкіру з бронзовим відливом, величезні карі очі й копицю кучерявого чорних, як смола, волосся.

Чоловіки, бачачи її, забували про тих, з ким прийшли. Самі холоднокровні жінки хотіли її придушити. Батько Каті, успішний інвестор, більшу частину часу проводив у теплих краях, але досить щедро перераховував дочки гроші.

Втім, і без батьківських грошей Катя купалася в подарунках шанувальників…

Роман Каті з Вадимом був найдовшим у її житті – близько року. Вони розлучилися всього за півроку до дня весілля Вадима і Тані. Від розпитувань Вадим зазвичай відмахувався – чи говорив, що з Катрусею було “дуже цікаво” жити.

Тим не менш Тані довелося докласти певні зусилля, щоб вигнати дух Каті з Вадимовой квартири. Вона наполягла, щоб той викинув її фотографії (а Вадим їх акуратно склав і сховав у дальньому кутку), змінила навіть штори, покривала і посуд. І ось тепер Катя запалює на їх весіллі.

.. Таня виринула з своїх думок.

Каті на танцполі не було. Дівчина вийшла в сад (весілля було в заміському ресторані) і побачила Катю, целующуюся з двоюрідним братом Вадима, який приїхав без дружини. – Ай-яй-яй, Толік, як недобре! – голосно сказала Таня, підійшовши до парочки.

Катя глянула на неї своїми п’яними очима-черносливинами і поправила полурасстегнутое яскраво-червоне плаття: – Ой, ну що ти прям, ми дорослі люди, розберемося…

За чоловіком своїм дивись краще, такого мужика відхопила…

За ним око та око потрібний…

– Катя, тобі краще піти, – сказав підійшов Вадим. – А якщо я не піду, то що? – Катя заклично облизнула губи. – Тоді я підійду до тамаді і попрошу його розповісти всім, як ти у мене весь посуд перебила.

Як душити мене намагалася. Як на Новий рік на даху під’їзду в трусах танцювала..

. Таня сторопіло дивилася на Вадима. Він ніколи не розповідав таких подробиць про життя з Катею.

.. – Ну, і про все інше, – закінчив Вадим.

– Ти цього не зробиш! – Катя відштовхнула Толіка і кинулася до Вадима, але Толік все ж її втримав. – Зроблю, – спокійно сказав Вадим. – Зараз візьму папір, напишу йому точний текст, і він його прочитає гостям.

З виразом. Як у дитячому садку..

. – Ну гаразд, гаразд, – похмуро сплюнула Катя. – Таксі у цій чортовій селі ходить чи як? – Я тебе підвезу, – заметушився Толік, теж вже нетверезий.

– А ти, Вадим, міг би легше з дівчиною-то…
ЧАСТИНА ДРУГА, ЗАКІНЧЕННЯ

Related posts

Leave a Comment