Жіночий розділ

Інтереси жінки на першому місці = користь родині!

Вчора пройшов вебінар, присвячений пріоритету своїх інтересів в сім’ї.Ми, з учасницями, чудово попрацювали!З’ясували, що коли зв’язок пріоритету своїх інтересів з внутрішньою цінністю пряма. Відповідно, коли жінка виносить свої інтереси і потреби на задній ряд, то падає її самооцінка і базова внутрішня цінність.

Зниження відбувається не відразу, а поступово і спочатку виглядає цілком природно.Адже як можуть бути мої інтереси на першому місці, коли є улюблені діти, батьки і чоловік. Як мінімум – це банальний егоїзм і не виглядає нормальним!Особливо, коли згадуєш досвід своїх батьків, де мама всю себе віддала» чоловікові і роботі, а про свої бажання, потреби та інтереси згадувала неохоче, скромно відмахуючись.

І такий варіант сценарію був цілком нормальний і соціально схвалюємо.Однак, з часом, жінка ставала все більш «непомітною» для своєї сім’ї і особливо чоловіка, який просто переставав чути її прохання (і неважливо, що це було – зламаний кран або забута покупка в магазині).Таке становище в сім’ї призводило не тільки до погіршення внутрішнього стану жінки, але і прямим чином зачіпало і оточуючих.

Часте ігнорування своїх потреб і прохань почало призводити до істерик і биття посуду, а діти, при вигляді «пригніченою» мами, з переляку ховалися по кутках, наче рятуючись від раптового урагану!І це міг бути воістину вулкан пристрастей, лавою якого могло жорстоко обпалити.Тому, коли ви ставите свої інтереси і потреби на перше місце, то не тільки відновлюєте рівень своєї внутрішньої цінності, але і повертаєте відчуття базової безпеки в своє життя.Ви стаєте «помітною» і не тільки для своїх близьких, але і на роботі і в магазині одягу.

Ваші прохання починаю чути!Спалахи гніву змінюються спокоєм і затишком – в хаті панують мир і спокій, а діти і чоловік вже не ховаються по кутках!І пріоритет своїх інтересів і потреб зовсім не означає скасування інтересів оточуючих вас рідних і близьких, а скоріше навпаки!Тепер, у стані адекватного рівня своєї жіночої цінності, що ви можете зробити для своїх близьких набагато більше, ніж при стані пригніченості, дратівливості та хронічного напруги.Вивільняється не тільки маса ресурсів, які потрібні на компенсацію свого пригніченого стану, але й дорогоцінний час, який можна присвятити заняття з дітьми або легкої прогулянці в парку.Діти стають спокійнішими і самостійніше, а у чоловіка виникає можливість кар’єрного росту.
Тепер ви не просто жінка в домі, а оплот стабільності і джерело енергії і натхнення для всієї родини!#Кудрявая_мысль Спасибі!Буду радий, якщо підпишіться на канал і оцініть статтю «пальцем вгору», вашу увагу дуже важливо для мене!Якщо є питання — чекаю в коментарях, постараюся відповісти!До нових зустрічей з Каналом щасливого психолога!

Related posts

Leave a Comment