Сім'я

Ідеальний Чоловік очима чоловіків

Молоді люди схильні оцінювати жінок, але є й такі, що працюють над собою, розвитком особистості, знають до якими параметрами прагнути. Це залежить від виховання, свідомості людини.Ідеальний чоловік очима чоловіків: ✅ Впевнений, опора сім’ї – бути надійною опорою для дружини, дітей, готовий брати відповідальність за себе, сім’ю.

 ✅ Сильний характером, духом – справжній чоловік не здається, не сумує перед труднощами, готовий постояти за сім’ю, подолати будь-які негаразди. ✅ Самодостатній, вміє забезпечувати сім’ю – ідеальний чоловік впевнено стоїть на ногах, може забезпечити сім’ю, підростаючих дітей. Самостійність також важлива для побудови сім’ї.

 ✅ Відповідальний чоловік готовий будь-яким способом добувати фінанси, у складні часи – таксувати, займатися торгівлею, іншими видами робіт. Він пам’ятає про інтереси сім’ї, не здається перед труднощами. ✅ Сильний фізично, мужній – важливо бути сильним і готовим захищати сім’ю, бути головою сімейства.

Справжній чоловік займається спортом не для краси, а для розвитку сили і бойового духу, купуючи мужність. ✅ Хороший сім’янин – ідеальний чоловік відданий сім’ї, прагне допомогти дружині у складні періоди життя, розділяє радості і прикрості. Він не боїться домашньої роботи або прогулянок з маленькими дітьми.

 ✅ Важливо – брати посильну участь у сімейних справах: вихованні дітей, домашніх справах, займатися домашнім господарством. Справжній чоловік вміє полагодити кран, прибити поличку, забезпечує хороші комфортні умови побуту. ✅ Вихований, джентльмен – ідеальний чоловік знає правила етикету: подає руку дамі, виходячи з транспорту, ввічливий у спілкуванні, вміє говорити приємні слова, компліменти.

Звичайно, сильний чоловік прагне бути лідером, проте дозволяє й дамі робити вибір, брати участь в обговореннях. Він уміє тактовно висловлює власну точку зору, апелюючи до аргументів.Ідеальний чоловік очима чоловіків має менше критеріїв, ніж жіночий список, що включає найбільш важливі параметри.
Жінка поруч з таким супутником відчуває себе щасливою.

Related posts

Leave a Comment