Сім'я

До яких жінкам липнуть слабкі чоловіки? Знайди себе серед цих ознак

У цій статті хотілося б розповісти про ознаки жінки, яка притягує до себе тільки слабких чоловіків. Основою для даної статті стала лекція психолога Алли Пилипюк.Занадто понимающаяК таким жінкам найчастіше сідають на шию.

Ну а як інакше? Вона ж зрозуміє. На будь-косяк, складність, небажання діяти буде завжди тільки одна відповідь – ну ти ж розумієш? З часом, межу допустимого стирається, така жінка все стерпить, все зрозуміє і прийме.Я-самаЗдесь мова йде про другий мужика.

Коли жінка бере на себе більше зобов’язань, ніж потрібно, її чоловіче начало їй просто заволодіває. Для балансу в життя такої жінки приходить слабкий чоловік, який буде грати роль дівчинки, тому що нормальний чоловік з такою не уживеться, йому суперник не потрібен в будинку, йому потрібна любов і турбота.Занадто старательнаяИ її старання в більшій мірі йдуть на відносини.

Вона постійно намагається, не зупиняється, відпочиває. Це такий “синдром відмінниці”. У відносинах з такою жінкою, чоловік зазвичай не особливо переживає за відносини, тому що вона намагається, вона витягне за двох.

Тільки у відносинах беруть участь двоє. І жінки потрібно про це пам’ятати і виконувати свою роль.Напориста (ініціативна)Та, що робить перші кроки.

Та, що дарує чоловікам квіти. Та, що сама за ним доглядає. До такої зазвичай прилипає як раз жінкоподібний молодий чоловік, який боїться зробити перший крок і для гармонії він знаходить собі ось таку даму з ККД=100% і високою ініціативністю.

Низька самооценкаБудь хоч красива і пахни трояндами, якщо від тебе фонить низькою самооцінкою, до тебе прилипне точно така ж людина, який змусить тебе відчути всю свою нікчемність. Починаючи любити себе, ти починаєш нормальні здорові відносини.Якщо ти знайшов відгук у моєму пості, дай милостиню вигляді лайка ❤️і коммент🖍 так я зрозумію, що тобі интересноС любов’ю, твоя черниця👄Як знецінити будь-якої людини? Ніколи не використовуйте це.

Це наздожене абсолютно кожного. Те, від чого нікому не сховатися.Наркоманическая любов.
Перевір, чи є ти залежним від такої любвиПочему жінки змінюють? Реальні мненияОшибки будь-якої жінки, які найчастіше пізнаються тільки на своєму власному опыте5 речей, які потрібно знати про стосунки з іноземцями перш, ніж вступати в нихКак знайти ідеального партнера для себе? Це мій супутник життя. Тільки практичні поради

Related posts

Leave a Comment