Відносини

Цитати про любов

Джерело: https://wallpaperscraft.ruНа сьогодні про любов знято велику кількість фільмів, написано безліч літературних творів, сказано чимало слів. Це пов’язано з тим, що з цим почуттям стикаються абсолютно всі люди.

Ми отримуємо любов від батьків, другої половинки, дітей і навіть тварин. Без цього почуття складно жити щасливим життям, саме тому питання про кохання ніколи не втрачають своєї актуальності.Кожна людина має власне уявлення про кохання.

Моє можна описати наступними словами:Любов здатна пережити будь-які негаразди, крім обману. Якщо кохані перестають довіряти один одного, то їх відносини вже неможливо врятувати. А все тому, що довіра – це фундамент, без якого любов просто не може існувати.

Дана цитата виражає мої думки. А що з цього приводу говорили інші люди? Уявляю Вашій увазі 7 кращих цитат про кохання.Топ-7 цитат про кохання© Міхаель Лайтман© Ошо© Шекспір© Невідомий автор© Невідомий автор© Вероніка Тушнова© Габріель Гарсіа МаркесА Ви згодні з цими висловами? Поділіться своєю думкою в коментарях.
І не забудьте підписатися на канал, якщо хочете щоденно отримувати цікаві добірки. Спасибі!

Related posts

Leave a Comment