Краса та здоров'я

Чому дохід не дорівнює здоров’ю? Секрет довголіття бідняків в Азії

Ми часто чуємо з різних джерел фразу: “Ти – те, що ти їси!” В основному це статті про схуднення, пропаганді здорового способу життя. Кожна людина розуміє, що збалансована дієта, заняття спортом допомагають тримати себе у формі, зберігати здоров’я. Знаєте, що правильне харчування – це не завжди дешево? Знайти якісні продукти не так просто! чи Всі хочуть сидіти на дієті? Відповідь очевидна.

Тому, щоб зберегти здоров’я і продовжити роки життя, ми розраховуємо на ліки. У сучасній фармакології тисячі, ні – десятки тисяч найменувань різноманітних вітамінів, БАД, вузькоспрямованих препаратів. І ми можемо всім цим користуватися, не шкодуємо грошей на здоров’я! Як думаєте, чи є у тайців, які живуть в халупах, гроші на ліки? Правильно – ні.

І я скажу більше, немає грошей на відвідування лікарні, на лікування в стаціонарі. Це не тому, що вони мало заробляють. У Таїланді дуже дороге медичне страхування, прості люди елементарно не можуть дозволити собі хворіти! А починається ця ланцюжок з дорогого освіти.

Якісний, корисний тайський масаж стоїть на порядок дорожче знаменитого вуличного, зважаючи на те, що дорогою масажист вклав чималі гроші в свою освіту, а на вулиці ви зустрінете тільки самоучок.Щоб не витрачати кошти на лікарні і таблетки, тайці придумали простий і геніальний вихід – не хворіти! Ця “традиція” почалася з далеких предків, коли про властивості їжі впізнавали на практиці, а не науковими дослідженнями. Зараз наука тільки доводить те, чим користуються люди не одне століття.

Традиційною тайська їжа включає в себе дуже багато рослинності – це зелень, коренеплоди, овочі. Про користь овочів ви всі знаєте, а ось коріння в європейській кухні не часто зустрінеш. Візитна картка тайської кухні – суп Том Ям, складається з кокосового молока, помідорів, рису, морепродуктів, лемонграсу, лайма, імбиру.

Кокосове молоко відомо корисними властивостями для шкіри, волосся і травлення! Я про це дізналася тільки в Тайланді! Лемонграс володіє бактерицидними, знеболюючі та заспокійливі властивості; імбир відомий протизапальним ефектом. Яке розмаїття фруктів на ринку! Взяти будь почитати про користь – можна багато що відкрити для себе. На цьому і побудована тайська медицина, традиційна і немає.

І дорого коштує те, що росте під ногами?Азіати відомі своїм довголіттям. Але я не можу сказати, ради вони цього чи ні. Багато хто хоче довго жити, і я не виняток.
Тільки для мене це буде в радість, якщо життя наповнена враженнями від подорожей! А що для вас довголіття? Дар або обтяження? p.s.: Підписуйтесь на канал Travellers plus – все саме важливе, корисне, цікаве ще попереду!Читайте також:Чертоги Снігової Королеви, або одна ніч в крижаному готелі у ЛапландииЧто за парк Вильгельмсхеэ і де він знаходиться?

Related posts

Leave a Comment