Жіночий розділ

Чому чоловіки стурбовані через те, що жінки не хочуть народжувати?

Сучасні жінки не мають наміру народжувати багато дітей, але хіба що одиниці. Це пояснюється тим, що переважна більшість слабкого більше воліють фінансову стабільність, ніж жити в бідності, але з дітьми! Більш того, багато дівчат відмовляються від народження дітей або заводять мінімум однієї дитини, так як бояться стати РСП (разведенкой з причепом). Адже жінка з дитиною – це найбільш незахищена категорія населення.

На роботу беруть неохоче, женихи розбігаються з божевільною швидкістю, а на себе кохану часу взагалі немає. Моя подруга розлучилася рік тому. Причина – небажання народжувати від чоловіка.

Загальний бізнес, всі зароблені гроші йшли на будівництво особняка за містом. Будинок і земля повністю на чоловіка. Подружжя працювали в рівній мірі, без поїздок на море, економили, хотіли швидше заїхати.

Тут чоловік почав вимагати дитини в наказовому порядку…

Подруга засумнівалася і сказала, що не відчуває надійності, адже чоловік навіть не оформляє на неї хату! Пізніше дівчина дізналася, що на роботі чоловік вів подвійну бухгалтерію і частина грошей перераховував на таємний рахунок…

Чоловік почав маніпулювати: “Якщо не народиш, про будинку забудь…

“. В результаті розлучення. Між тим чоловіки хочуть дітей і тепер самі вмовляють жінок народити.

А жінки і не поспішають поспішати стає мамами, так як не знають, що буде далі – чи витримає сім’я дане випробування…

Бездітність – синонім незалежності! Вийшла заміж, народила дітей і тепер ні кроку назад, інакше доля РСП, а там вже зовсім інші життєві перспективи. Після народження дітей жінка змушена значну частку часу проводити вдома і віддаючи місце лідерства дружину. Часто після народження дитини у чоловіка життя не змінюється, він як і раніше живе звичним життям, йдучи на роботу і зустрічаючись з друзями.

Одиниці переглядають свій спосіб життя…

Якщо раніше діти зміцнювали шлюб, то сьогодні з точністю навпаки, чимало розлучень відбувається після народження дітей. Відразу з’являються непорозуміння, сварки, скандали. Багато чоловіки не витримують та тікають, чоловіча сутність не рідко і пізнається в декреті.

Дитячий плач, фінансові запити, які постійно зростають починають напружувати…

Чоловіки проти жіночої свободи і вседозволеності і не хочуть створювати сім’ю без дітей. Працювати тільки лише для того, щоб жити для себе і утримувати свою дружину. А жінки не квапляться стає мамами, точно розуміючи, що весь репродуктивний працю на них! Більш того, якщо відносини не складуться, то вся відповідальність за виховання і “підняття” дитину на ноги залишиться на ній.

Сьогодні чоловік любить, а завтра йому сподобалася молода німфа – щаслива, незалежна і не обтяжена побутовими труднощами. Сучасні пари психологічно не дозріли для народження дітей. Якщо обидва або один батько відносяться до категорії “доросла дитина” і не готовий усвідомлювати всю повноту відповідальності, то і правда краще не заводити дітей.

Дитина має зростати в щасливій родині і бути бажаним, насамперед для мами! Папа нерідко підключається до виховання дещо пізніше, так як батьківські інстинкти прокидаються не відразу. Таким чином, наскільки б сильно чоловіки не були стривожені жіночим бажанням не народжувати, від цього легше нікому не стає. Немає сенсу намагатися вмовляти жінку народжувати, якщо вона не хоче, значить – не довіряє, не відчуває надійність, не бачить у вас потенційного батька.
І не варто все зводить до соціальної рівності або матеріального добробуту! Дякую за прочитання!

Related posts

Leave a Comment