Жіночий розділ

Чому багато чоловіків вважають, що після 25 років жінка вже не придатна для відносин? (Чи це Так?)

Багато чоловіків вважають, що якщо вік жінки перетнув позначку приблизно в 25 років, то з такою жінкою будувати щиро відносини не вийти. А лише один головний біль. Чи це Так?Так.

Я теж так вважаю і розповім чому. Справа в тому, що якщо жінка в 25 не була заміжня, чи в неї немає дітей. Значить величезна ймовірність що з нею щось не так.

Чоловіки зубами вцепляются в придатних жінок і вже після закінчення навчання роблять їм пропозицію стати його дружиною.За природою це і є головна мета жінки-це вийти заміж і народити дітей. Але якщо цього не сталося до 25 років значить є багато причин на це.

І найпоширеніші причини-це:1) Занадто вимоглива шукає принца який озолотить її.2) Вважає, що чоловік повинен і обязан3) Так і просто гнилий характерВот саме з-за цього чоловіки тікали від неї і не хотіли пов’язувати життя з проблемним людиною від якої тільки шкоди.Так і найважливіше, що після 25 років пробити жінку на інстинкт дуже складно.

Тому що її буде більше цікавити що ти маєш ( будинок/машина/Гроші/статус і так далі)Висновок:Жінка після 25 років вже навряд чи зможе любити чоловіка. Якщо вона без дітей і не була заміжня, там по-любому щось не так. Або ця жінка вже розлучилася і має дітей.

А як ми багато знаємо, що будувати стосунки з такою жінкою теж немає сенсу. Там не буде любові до тебе. Ти будеш не на 1 місці в її житті.

Її діти будуть для неї все, а ти лише в ролі помічника.Це лише поверхово. Всі люди різні.
Але на практиці все саме так як я описав.Лайк. Якщо стаття сподобалася)

Related posts

Leave a Comment