Жіночий розділ

Чоловікам після 55 жінки не потрібні. Їм простіше залишитися одним і насолоджуватися життям. “Думка мого чоловіка, який пішов від мене”

Всім добрий день/вечір, дорогі читачі!Я дама в розлученні і свої причини розриву шлюбу я можу сказати напевно. Але у кожної жінки ці пункти будуть більш чи менш співпадати, так і адже набагато цікавіше почути думку чоловіка, чому він віддав перевагу залишитися один. До того ж не пішов до іншої, а дійсно вирішив, що одного набагато краще.

І сьогодні я розповім, що мені сказав колишній чоловік і як все пояснив.По-перше, мій дорогий сказав, що будь-яка жінка забирає надто багато часу. Тобто, прохання допомогти з прибиранням або поїздку в гості йому простіше скасувати або замінити на щось більш вартісне.

Наприклад, на рибалку або просто відпочинок вдома, на самоті.По-друге, за його словами, після 55-60 років чоловікові зовсім не хочеться чути закиди або лайку в свою сторону. Якщо багато пункти я не вважаю вагомими, то тут можу погодитися, адже мені і самій з роками вже набридли дрібні сварки.

А ось третя причина особисто мене зачепила. Колишній чоловік сказав, що жінка, це завжди величезна вкладення грошових коштів, шуба, кофточка, сумочка і тд.Так, є дами, які повністю сидять на забезпеченні чоловіків, але я в житті не попросила купувати мені що-небудь.

Ми, навпаки, завжди обговорювали будь-яку покупку разом. Але, те, що його бажання я часто могла відкинути, так як вважала їх непотрібними, в цьому зізнаюся.І сама гучна фраза: «Мені все набридло!».

Та ні, не дружина особисто або щось в будинку, а людина просто втомився від рутини. Робота, дім, дружина, відпочинок пару раз в рік і так по замкнутому колу.Після розлучення я стала все обдумувати і зрозуміла, що чоловік завжди жив для кого-то, для мене, для дітей і тепер хоче просто жити для себе і насолоджуватися.

Робити те, що хоче без прохань, без переслідує відчуття, що щось може зробити не так.Саме ці де-то дивні причини і стали кінцевою точкою у наших відносинах. Вважаю, що відхід чоловіка дійсно зробить його щасливішим і тому не можу на нього злитися.

Related posts

Leave a Comment