Жіночий розділ

Чоловік сказав, що хоче змін, після чого пішов від мене до іншої жінки. Ділюся своєю історією

Доброго дня!У мого чоловіка, тепер вже колишнього, в 57 років трапився черговий криза. Почав говорити, що життя у нього не така, як хотілося б, що треба щось міняти. Ну треба і треба, нехай змінює.

Я теж не проти, щоб ходити в хутрі і відпочивати на островах.Загалом, не надала цим словам великого значення. Сподівалася, що до нього дійде, що треба радіти тому, що у нас є.

А не скаржитися і міркувати про те, як воно могло б бути. Така життєва позиція мені завжди допомагала в хвилини смутку.Однак чоловік, зрозумівши, що він не може кардинально змінити своє життя, вирішив, що потрібно щось зробити хоча б зі мною.

І почав капати на мізки мало не кожен день, що мені не завадило б трохи схуднути.До речі, по-справжньому товстої і я не була. Про таких як я часто говорять “приємна повнота”.

Все-таки, я думаю, важливий не тільки вагу, але і форми.Але я чомусь піддалася вмовлянням чоловіка. Може вплинули і моди на всі ці дієти.

Думаю, чому б і не спробувати. Я почала складати собі різні меню, купувати корисні добавки. Я навіть записалася на тренінг для схуднення.

Це щоб ви розуміли, наскільки захоплювалася процесом.Хто ж знав, що поки я активно худла на прохання чоловіка, він у цей час активно доглядав за іншою жінкою. А я-то думала, що він такий щасливий, бо радіє моїм успіхам.

А він просто ніяк не міг натішитися тим, що на нього клюнула дурочка, набагато молодший за мене.Ладно я була з ним, ми-то дітей виростили, пройшли стільки разом, так що і старість повинні були теж зустріти разом. А куди вона лізла?Не розумію я таких жінок.

Мабуть, ніхто більше на неї не зазіхнув, адже дітей у неї не було. Але зате вона була відносно молода, а що ще поганого мужику під 60 потрібно.Знаєте, я спочатку переживала, навіть ревла за колишнім, а потім мені скинули фотографію, де він з тією жінкою разом.

Я довго сміялася від абсурду ситуації: пані виявилася більшою, ніж була я до схуднення.Після цього мене відпустило. А вони все одно довго не будуть разом.
Адже правильно кажуть: не можна побудувати щастя, зруйнувавши чужу сім’ю.Діліться думкою про статті в коментарях. Спасибі за увагу!

Related posts

Leave a Comment