Відносини

Чим закінчилася історія спадщини Любові Казарновської

Пам’ятаєте ту гучну історія зі спадщиною, яку Любов розповідала знову і знову, обурюючись? Чим вона закінчилась і права чи була Любов в цій ситуації?Любов КазарновскаяНапомню, що в 2014 році коли не стало батька Любові, з’ясувалося, що квартира і дача відійшла з дарчим його нової дружини. Любов обурювалася такого стану речей, називала несправедливим і виставляла мачуху розважливою пронозою. Але давайте відмотаємо час на кілька років назад.

Отже, 1993 рік. Пройшов рік як не стало мами Любові, а батько одружився на іншій жінці, Зої Громадський. Любов в цей час жила в Америці, будувала кар’єру і нечасто балувало батька своєю увагою.

Однак прописуватися в своє житло і виписуватися з батьківської квартири, Любов не поспішала. Любов Казарновська з чоловіком і сыномБолее того, вона прописала туди і свого сина Андрія. Він розраховувала, що батько їй подарує цю квартиру, про що відкрито заявляла в інтерв’ю.

До того ж розрахунок був і на приватизацію, через яку були б виділені частки їй і синові. Але плани не збулися.За запевненнями нової дружини, артистка більше 15 років не оплачувала свою частину комунальних витрат на квартиру і їм самим доводилося нести ці витрати.

Таким чином, жінка, яку Любов звинуватила в розважливості прожила з її батьком більше 20 років. Саме вона дбала про старенькому чоловікові, який в силу віку виразно потребував догляду. Під кінець життя, відставний генерал прийняв рішення подарувати квартиру Зої.

Через рік, коли його не стало, Зоя вирішила виселити його дочка Любов і її сина через суд. Юрій, батько Любові КазарновскойКстати, суд вона виграла і Любов з сином виселили. Таким чином, Зоя стала одноосібною власницею квартири, вартістю 60 млн руб.

Почуття Любові як дочки цілком зрозумілі. Неприємно, що якась чужа жінка, схожа на аферистку крутиться біля батька і отримує твоє спадщину. Однак увага, любов та турбота – це те, що чекають від нас наші старі батьки.
Що було робити батькові Любові, коли турбота потрібна була йому тут і зараз? Ймовірно, він не міг розраховувати на рідних дочок і вирішив довіритися сторонньої жінці, яка стала для нього ближче, ніж найрідніші люди.Ставте лайк та підписуйтесь на канал)Читайте також Ганна Шульгіна: ще одна зірка великий естради

Related posts

Leave a Comment