Всесвіт

Чи варто шукати межі всесвіту

Кожен з нас хоча б раз у житті замислювався, про те, де закінчується космос, де кордони нашої всесвіту. Ця тема стала філософської, вже протягом багатьох століть.Ще задовго до вчених давньої Греції, висувалися зрозумілі теорії щодо космічного простору і всесвіту.

Ньютон довів очевидність нескінченності, з допомогою свого закону, а Ейнштейн, чоловік відкрив всесвіт, висував свою теорію. Примітно, що сьогоднішня наука, вже спростовує теорії великих учених, а багато що відбувається у відкритому космосі, взагалі суперечить законам фізики. Ми не маємо ні найменшого уявлення, скільки енергії у всесвіті.

Більше того, є теорії, що вона просто замкнута, а в космосі все відносно. Теорію великого вибуху, постійно намагаються спростувати. Примітно, що астрономи, стверджують, що у всесвіті немає меж, вона завжди розширюється і збільшується в розмірах, і цьому процесу не приділу і кінця.

Але ми розуміємо, що якщо є початок, має бути і кінець. Тоді де він у космосі? Постійно намагаються довести, ту чи іншу теорему, на тему нескінченності всесвіту, але кожен раз докази впираються в ті чи інші перешкоди. На жаль, сьогоднішня наука, ще не готова так далеко крок, і відповісти на питання, нескінченна наш всесвіт? Ми навіть не можемо з точністю сказати, де межа Сонячної системи, скільки років всесвіту.

Навіть якщо погодитися з думкою астрономів, прийняти цього наш розум не зможе.Кожен науковець і обиватель, по різному підносить, і розуміє значення нескінченності всесвіту. Очевидно тільки одне, що на всі питання, що цікавлять нас, ми не зможемо дати відповіді ще довго, а тема все одно залишиться філософської.
У нашій всесвіту, формуються процеси видозміни матерії і енергії, а значить і повинна бути межа, тільки знайти її можна, принаймні сьогодні. Підписуйтесь на канал – Зона-51

Related posts

Leave a Comment