Краса та здоров'я

Чаванпраш – еліксир молодості та здоров’я

Чаванпраш – аюрведична індійська добавка якої більше 2000 років. Відома потужним лікувальним і профілактичним дією на організм людини. Вважається, що вживання чаванпраша сприяє довголіттю і може позбавити від багатьох хвороб.

Основний компонент чаванпраша – амла (індійський агрус). Потужний антиоксидант, що перевершує антиоксидантні властивості часнику в 40 разів і 55 разів властивості чорниці. Крім амли до складу включено ще понад 40 компонентів.

Чаванпраш рекомендований в якості засобу для профілактики та комплексного лікування наступних захворювань:1.Проблеми в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту: запори, діарея, дисбактеріоз кишечника, печія, метеоризм та ін. 2.

Підвищує захисні сили, допомагає організму швидше справляючись з різними захворюваннями і перешкоджає їх розвитку. 3. Нормалізує артеріальний тиск, запобігає розвитку інфаркту, інсульту, зміцнює серце.

4. Виводить токсини, очищає печінку, кишечник, нирки, завдяки цьому людина відчуває прилив сил і бадьорості.5.

Підвищує витривалість.6. Підвищує чоловічу силу і допомагає лікування фригідних жінок.

7. Підвищує рівень гемоглобіну та опірність організму до інфекцій.8.

Нормалізує обмінні процеси на тлі стресу, синдрому хронічної втоми і депресії.9. Уповільнює темпи природного біологічного старіння.

10. Всі види гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів, особливо при туберкульозі. 11.

Сприяє швидкому виведенню мокротиння, ніж приносить значне полегшення при всіх типах кашлю. Людям після сорока років рекомендується раз на рік проходити курс прийому чаванпраша для очищення організму, омолодження, поліпшення роботи печінки, шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи. Вважається, що чаванпраш потрібно приймати 108 днів, потім зробити перерву на один місяць можна повторити курс.

На вигляд це чорний джем. У смаку присутній солодкість і гострота. На початку він здається солодким, але в кінці залишається терпке трохи гострий смак.

Рекомендується приймати за 15-20 хвилин до їжі, рассавыя і запиваючи теплим чаєм або молоком.Протипоказання: Гострі або загострення хронічних захворювань нирок і шлунково-кишкового тракту, розлади травлення, індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність. Дитячий вік до 4 років.

Свій перший чаванпраш я купила на сайті американського магазину iHerb. Тут він продається за вигідною ціною і можна бути впевненим у якості продукту. Купити можна за посиланням: ЧаванпрашМногоразовый код KTQ514 — дає 10% знижку на перший замовлення та ексклюзивні бренди iHerb.
Я в instagram: @natural.blogДругие корисні пости в блозі:Як зробити перше замовлення на iHerb: ИнструкцияВыгодные аптечні аналоги ліків на iHerb — частина 1Классификация пробіотиків та їх роль в боротьбі з заболеваниямиЛучшие препарати магнію на iHerb.сомЛечение сезонної алергії травами c iHerb

Related posts

Leave a Comment