Сім'я

Багатодітна сім’я. Зрада. Піти або залишитися

Маргарита і Семен познайомилися на роботі, роман швидко перейшов у співжиття, а далі в заміжжя. Практично відразу після весілля молоді задумалися про дітей і незабаром Марго завагітніла. Вона пішла в декрет, там і залишилася: слідом за першим сином народила другого, а потім вони з чоловіком захотіли ще й доньку, в результаті народила третього синочка.

За цей час Семен звільнився з роботи і почав свій бізнес. Тут звичайно обмовлюся: бізнес пішов в гору і різко, бо Семен напрацював клієнтську базу, з нею і пішов, простіше кажучи, переманив всіх замовників працювати з його фірмою. Купили з дружиною і нову велику квартиру, і автомобілі поміняли на престижні, і дітям ні в чому не відмовляють: і секції, і гаджети, все на світі.

Ну і Марго працювати не планувала, є чим зайнятися: собою та дітей по гурткам возити, старший вже серйозно займається хокеєм.І щаслива родина: діти, любов, гроші, свою справу. Відверто кажучи, Марго багато хто заздрить, навіть часто кажуть «добре влаштувалася на шиї у чоловіка», на що вона звичайно відповідає: «я виходила заміж за простого хлопця, менше мене заробляв» і це правда, корисливою її не назвеш точно.

Все було чудово, поки Марго не взяла телефон чоловіка в руки в той самий момент, коли йому прийшло повідомлення у Whatsapp. Від дівчини, яка працювала з ними в компанії колись, і чоловік забрав її в свою фірму в якості головного бухгалтера. Тільки повідомлення було не по справах фірми, а «коханий, вже сумую» (а чоловік тільки повернувся з відрядження, в яку також їздила головний бухгалтер Олена).

У діалозі з чоловіком Марго з’ясувала наступне: «сама винна, ти вся в дітях», «все почалося в кінці третьої вагітності, коли тобі було не до мене, а ми з Оленою поїхали у відрядження», «роман триває 2 роки».При цьому чоловік розлучатися не хоче йти до коханки не хоче, чекає, що Марго його простить, обіцяє закінчити відносини з Оленою, але звільнити її не може, так як вона головний бухгалтер і складно знайти нового.Маргарита в шоці.

Не знає, що їй робити: йти чи залишатися? Звичайно, у неї троє дітей, немає роботи, вона фінансово залежить від чоловіка, діти живуть розкішно, і найголовніше – вона любить Насіння. Але зрада, як з нею бути? Біль і відчай. А також Семен категорично налаштований не звільняти Лену, а Марго вимагає цього.
Дорогі читачі, у когось були схожі ситуації в житті? Що робити? Як правильно вчинити?Підписуйтесь на канал і діліться думкою, це важливо.

Related posts

Leave a Comment